NBA analītiķis: Nevaru sagaidīt Bertāna un Vestbruka “pick&pop” sadarbības

06/12/2020 08:41

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) analītiķis un basketbola analītikas platformas “The Bball Index” dibinātājs Tims Krandžis uzskata, ka Vašingtonas “Wizards” spēlētāju Dāvja Bertāna un Rasela Vestbruka sadarbībai ir gaiša nākotne.

Kā zināms, Bertāns šajā starpsezonā noslēdza piecu gadu līgumu ar “Wizards”, bet Vestbruku ASV galvaspilsētas klubs ieguva, aizmainot Džonu Volu un nākotnes drafta izvēli. Vestbruks tādējādi būs viens no visu laiku slavenākajiem Bertāna komandas biedriem.

Krandžis uzskata, ka viņu abu sadarbība būs veiksmīga. “Nevaru sagaidīt, kad ieraudzīšu Vestbruka-Bertāna “pick&pop” sadarbības. Manuprāt, viņi spēs viens otra dzīves padarīt vieglākas.”

“Ceru, ka Vašingtona nākamsezon spēs izmantot Bertāna tālmetienu prasmes daudz dažādos veidos,” raksta Krandžis.

Savukārt, kāds NBA līdzjutējs uzdevis jautājumu, vai Bertāns nav labākais metienu izpildītājs, ar kādu Vestbruks spēlējis, kopš viņa komandas biedrs Oklahomasitijas “Thunder” rindās bija Kevins Durants? Visticamāk, atbilde ir pozitīva.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…