NBA apskatnieki iesaka radikālu ideju – 10 miljoni par spēļu apmeklēšanu Covid-19 laikā

Raiens Rasilo, Bils Simonss, sportazinas.com
Raiens Rasilo un Bils Simonss | Foto: "The Ringer"

Nacionālās basketbola asociācijas () populārie eksperti Bils Simonss un Raiens Rasilo runājuši par radikālu ideju, kā varētu saņemt mazāku finansiālu triecienu koronavīrusa Covid-19 laikā.

Ja šogad atsāksies NBA sezona, visi atlikušie mači risināsies Orlando esošajā Disnejlendā, šonedēļ pavēstīja medija “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija. Disnejlenda, kas atrodas Orlando, ir galvenā pretendente uz to, lai tur tiktu rīkotas atlikušās sezonas spēles.

Tāpat sezonas turpinājums būtu bez līdzjutēju klātbūtnes, tomēr eksperti izvirzījuši interesantu ideju, lai NBA mazāk zaudētu finansiāli.

“Kādēļ sezonas turpinājumam būtu jābūt pilnīgi bez faniem?” klausītāju iesūtīto jautājumu citēja Simonss. “Kā būtu, ja NBA pārdotu limitētu biļešu skaitu bagātiem cilvēkiem, kuri trīs mēnešus varētu atrasties spēļu norises vietā un apmeklēt visus mačus?”

“Kādēļ, lai NBA neielūgtu 25 miljonārus uz atlikušo sezonas daļu un nepiedāvātu viņiem iegādāties pieeju spēlēm par 10 miljoniem dolāru? Pieci miljoni no šīs summas aizietu līgai, bet pārējie pieci Covid-19 seku likvidēšanai,” turpināja Simonss. “Šajā summā tiktu iekļauts viss, sākot ar viesnīcas numuriņu un beidzot ar spēļu apmeklēšanu. Pārdodot 25 biļetes par 10 miljoniem, varētu iekasēt 250 miljonus dolāru.”

“Viņi tādējādi varētu sēdēt priekšējās rindās un totāli mērīties ar krāniņiem,” ironizēja Simonss. “Iespējams, NBA varētu pārdot pat 50 biļetes un piesaistīt cilvēkus no Saūda Arābijas un varbūt arī krievus, lai izvērstos globālāk. Džefs Beizoss [“Amazon” dibinātājs] varētu nopirkt uzreiz divas biļetes pa 20 miljoniem – sev un savai draudzenei.”

“Pārējie līdzjutēji varētu būt neapmierināti, taču, ja to pavērstu politiski, proti, ka puse summas nonāk Covid-19 izpētei, iespējams, tas varētu nostrādāt,” papildināja Rasilo.

NBA sezona šobrīd atrodas dīkstāvē jau vairāk nekā divus mēnešus un nav zināms, kāds būs tās liktenis. Līgas vadība ar Adamu Silveru priekšgalā drīzumā plāno pieņemt galējo lēmumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par