NBA apskatnieks pieļauj iespēju, ka Porziņģis varētu pievienoties Kurucam “Nets” komandā

Rodions Kurucs, Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Foto: USA Today

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Maikls Skoto nācis klajā ar ideju, ka Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” šīs vasaras brīvo aģentu tirgū varētu izskatīt iespēju savā īpašumā iegūt Dalasas “Mavericks” spēlētāju Kristapu Porziņģi.

Skoto publicējis sarakstu ar potenciālajiem spēlētājiem, kuri varētu pievienoties “Nets” starpsezonā. Kā labākos variantus viņš nospraudis tādus basketbolistus kā Kevinu Durantu, Kavai Lenardu, Kairiju Ērvingu, Tobiasu Harisu un Nikola Mirotiču, bet aiz viņiem uzreiz seko Porziņģis.

“Porziņģis “Nets” komandu ir spīdzinājis jau kopš “Knicks” laikiem,” raksta Skoto. “Viņš nav spēlējis kopš 2018. gada 6. februāra, kad guva krustenisko saišu traumu. “Nets” varētu veikt līdzīgu soli kā savulaik ar Oto Porteru un piedāvāt viņam četru gadu līgumu par 117 miljoniem dolāru (~104 miljoni eiro), tomēr “Mavs” noteikti pielīdzinātu šādu summu.”

Porziņģis starpsezonā būs ierobežoti brīvais aģents un “Mavericks” ir tiesības pielīdzināt jebkuru līguma piedāvājumu, ko citas komandas izteiks Porziņģim. Pagaidām gan ļoti maza iespēja, ka latvietis varētu izvēlēties pamest “Mavs”, kas uz viņu un slovēņu jauno zvaigzni Luku Dončiču liek lielas cerības.

Taču iespējams ir viss un “Mavs” var arī izvēlēties nepielīdzināt milzu summu, ko piedāvātu cita komanda. Tādā gadījumā Dalasas vienība būtu pamatīgi zaudējusi ar latvieša maiņu, jo tās ietvaros vienība zaudēja gan talantīgo Denisu Smitu, gan arī vairākas drafta izvēles.

Skoto gan tajā pašā laikā uzskata, ka šobrīd “Nets” līdzjutēji par šādu papildinājumu var sapņot. “Garajā galā Porziņģis un Džerets Alens, kuri spēlētu kopā un bloķētu metienus ir interesanta lieta, par ko pafantazēt “Nets” līdzjutējiem.”

Jau ziņots, ka Porziņģis šosezon skaļā darījumā tika aizmainīts no Ņujorkas “Knicks” uz “Mavericks” komandu, kur gan vēl traumas dēļ nav debitējis. Viņš vairākkārt atzinīgi izteicies par “Mavs” organizāciju, treneriem un klubu kopumā. Tāpat tiek spekulēts, ka “Knicks” viņš pameta savas iniciatīvas vadīts, jo nebija apmierināts ar komandā notiekošo.

Porziņģis arī ir apsūdzēts izvarošanā, tomēr pagaidām šajā lietā nav jaunumu, kuri būtu izskanējuši publiski. Latvietis šobrīd nav atzīts par vainīgu un lieta vēl tiek izmeklēta.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par