NBA apskatnieks: Ja “Knicks” iegūs drafta pirmo izvēli, tad mēģinās to iemainīt pret Deivisu

Entonijs-Deiviss-Pelicans-sportazinas
Jeff Chiu/Associated Press

ASV medija “The Athletic” Nacionālās basketbola asociācijas () apskatnieks Šems Šanarija atklāj, ka Ņujorkas “Knicks” gadījumā, ja iegūs šī gada drafta pirmo izvēli, tad centīsies to iemainīt pret Ņūorleānas “Pelicans” superzvaigzni Entoniju Deivisu.

Ņujorkas “Knicks” ir 14% iespēja iegūt šī gada NBA drafta pirmo izvēli, kas ļautu tai, visticamāk, draftēt 18 gadus veco basketbola supertalantu Zionu Viljamsonu.

Šanarijas rīcībā ir informācija, ka “Knicks” gadījumā, ja iegūs drafta pirmo izvēli, fokusēsies uz “Pelicans” spīdekļa Deivisa iegūšanu. Kā potenciāli iekļautās personas maiņas darījumā tiek minētas Zions Viljamsons un Kevins Nokss.

“Pašlaik nav citas komandas, kura varētu iegūt pirmo drafta izvēli. Ja tā notiks, tad “Knicks” varētu mainīt savu fokusu. Tādā gadījumā, ja Deiviss pievienosies “Knicks”, viņu mērķis būtu brīvo aģentu tirgus, kas potenciāli varētu ļaut piesaistīt Kevinu Durantu, Kairiju Ērvingu un citas līgas superzvaigznes,” atklāj apsaktnieks.

“Kā zināms liela daļa zvaigžņu vēlās spēlēt kopā ar citiem tāda paša līmeņa spēlētājiem. Tas ir tieši tas, ko Deiviss varētu piedāvāt “Knicks”,” piebilda Šanarija.

Deivisam pēc šīs sezonas beidzas līgumas ar “Pelicans” un janvāra beigās viņš pieprasīja maiņas darījumu, taču neviena komanda nespēja piedāvāt neko līdzvērtīgu pretī un viņš palika Ņūorleānā.

Šosezon 59 spēlēs “Pelicans” kreklā Deiviss atzīmējies ar caurmērā gūtiem 25,9 punktiem mačā, 12 atlēkušajām bumbām un 3,9 rezultatīvām piespēlēm.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par