NBA apskatnieks: “Mavs” ar Porziņģi un Dončiču ierindā nākamsezon būs “play-off” komanda

Kristaps Porziņģis, Luka Dončičs, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs Foto: Vernon Bryan

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks” nākamsezon ar latvieti Kristapu Porziņģi un slovēni Luku Dončiču būs izslēgšanas spēļu komanda, uzskata NBA apskatnieks Daltons Trigs.

“The Step Back: A Mavs Podcast” raidījumā Trigs kopā ar kolēģiem Metu Galacanu un Kirku Hendersonu apsprieda komandas nākotni un tās potenciālu.

“Dalasas komandai ir nepieciešams, lai visi spēlētāji nākamsezon būtu veseli,” izteicās Trigs. “Pat situācijā, ja “Mavs” gaidāmajā starpsezonā neiegūs vēl kādu papildus zvaigzni brīvo aģentu tirgū, bet vienkārši papildinās sastāvu ar laba līmeņa spēlētājiem, ar Porziņģi un Dočiču ierindā tā būs “play-off” komanda.”

“Skaidrs, ka Dončičs nākamsezon kļūs vēl labāks, bet Porziņģim svarīgi būs negūt traumas un būt veselam. Patiesību sakot, nedomāju, ka Porziņģis būs tik ierūsējis, kā cilvēki domā,” pauda Trigs.

Tikmēr Trigsa kolēģis Hendersons uzskata, ka latvietim gaidāmajā sezonā nebūs tik liels spiediens kā iepriekš.

“No viņa neviens negaidīs tik daudz, cik iepriekš, jo šī būs pirmā reize, kad Porziņģis netiks uzskatīts par komandas lielāko zvaigzni. Nākamsezon spēlētāji sāks apzināties savas lomas un būs interesanti, kāds to sadalījums būs Dalasā. Ja Porziņģis nospēlēs 65 spēles nākamsezon, ņemot vērā, ka viņš ilgi nav izgājis laukumā, būšu ļoti priecīgs. Domāju, ka kopumā izslēgšanas spēles ir “Mavericks” nākamais lielais mērķis,” sacīja Hendersons.

Jau ziņots, ka Porziņģis šīs NBA sezonas skaļākajā darījumā no Ņujorkas “Knicks” pārcēlās uz “Mavericks” komandu. “Mavs” rindās latvietis vēl nav debitējis, jo šosezon viņš laukumā neizies.

Komanda nevēlas riskēt ar Porziņģa veselību, jo viņš pērnā gada sākumā guva smagu ceļgala krustenisko saišu traumu. ASV mediji gan ziņojuši, ka latvietis ir pilnībā izveseļojies, tomēr “Mavericks”, neskatoties ne uz ko, nevēlas pieļaut riskus.

“Mavericks” šosezon vairs nav reāla izslēgšanas spēļu pretendente, turklāt vienība teorētiski vēl var pretendēt uz šī gada NBA drafta pirmās izvēles tiesībām, kas nozīmētu jaunās zvaigznes Ziona Viljamsona piesaistīšanu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par