NBA apstiprina lielākus sodus komandām par neatļautu sazināšanos ar spēlētājiem

Ādams Silvers, sportazinas.com
Ādams Silvers | Foto: FRNT

Nacionālās basketbola asociācijas () direktoru padome naktī uz sestdienu vienbalsīgi pieņēma izmaiņas līgas noteikumos, kas paredz krietni lielākus sodus par neatļautu spēlētāju vilināšanu pievienoties komandām un mēģināšanu apiet algas griestus.

NBA komisārs izteicās: “Mums bija ļoti veiksmīga saruna ar visiem komandu pārstāvjiem par šīm problēmām. Protams, jaunie noteikumi tika pieņemti vienbalsīgi un ikviena komanda uzskata, ka mums ir jānodrošina līdzvērtīga komandu sacensība šajā līgā.”

Galvenais mērķis ir nodrošināt piekrišanu likumiem un nodrošināt, lai komandā būtu atbilstoša vienlīdzība. Pastāv ievērojami draudi, ka, ja komanda neievēros jaunos noteikumus, tad būs sekas,” turpināja Silvers.

Jaunie NBA noteikumi paredz, ka komandas nedrīkst veikt pārrunas ar spēlētājiem vai viņu pārstāvjiem/aģentiem, ja viņam vēl ir aktīvs līgums ar kādu citu komandu. Tāpat ir pieņemti arī citi ierobežojumi.

Pārkāpumu gadījumā komandas tiks sodītas ar naudas sodiem, kuri nepārsniegs 10 miljonus ASV dolāru (aptuveni deviņi miljoni eiro), vienības var zaudēt arī drafta izvēles, izpilddirektori var tik sodīti un viņu līgumu var tikt anulēti. Komandām jāsaglabā sakari ar aģentiem uz vienu gadu, kā arī var notikt nejaušs komandas un aģentu saziņas pārbaude.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par