NBA baumas: “Nets” īpašnieks ir gatavs piedāvāt līgumu Popovičam

Viens no visu laiku izcilākajiem basketbola treneriem , kurš trenē Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Sanantonio “Spurs”, iespējams, varētu saņemt piedāvājumu no citas šīs līgas vienības.

“NBA vidē cirkulē runas, ka Bruklinas “Nets” ir gatava piedāvāt līgumu Gregam Popovičam. Tā apjoms solās būt tik liels, ka Popovičam būtu grūti no tā atteikties,” izteicās “Let’s Get Technical” raidījuma viens no dalībniekiem Džeralds Brauns, kurš savulaik spēlēja vairākos Eiropas un Ziemeļamerikas klubos. Šajā epizodē piedalījās arī kādreizējie NBA spēlētāji Rašīds Voless un Bonzi Velss, kā arī ESPN analītiķis Amins Elhasans.

Brauns noteica, ka netic šādai iespējai, bet viņu papildināja Elhasans. “Jebkurš var izteikt piedāvājumu. Arī es varu piedāvāt viņam nākt dzīvot manā mājā,” nosmēja žurnālists. “Skaidrs, ka Bruklinas komandas īpašniekam Džo Cajam ir ļoti daudz naudas, bet ģenerālmenedžeris Šons Markss savulaik strādāja Sanatonio.”

“Kāpēc, lai “Nets” nemēģinātu? Protams, ka Pops, visdrīzāk, pateiks “nē”, jo viņam ir labi apstākļi “Spurs”. Vēl viens aspekts – viņam jau ir daudz gadi un nezinu, vai viņš gribēs savā vecumā sākt no jauna būvēt citu komandu,” noslēdza Elhasans.

71 gadu vecais Popovičs pērn parakstīja jaunu trīs gadu līgumu ar “Spurs” klubu, kuru viņš trenē kopš 1996. gada. Amerikāņu treneris trīs reizes ticis atzīts par NBA gada labāko treneri, kā arī kopā ar Sanantonio klubu izcīnījis piecus čempiontitulus. Viņš četras reizes bijis arī galvenais treneris Zvaigžņu spēlē.

Popovičs ir arī “Spurs” prezidents, kā arī trešais uzvarām bagātākais treneris NBA vēsturē. Viņš trenē arī ASV basketbola izlasi. Popovičs pagājušajā gadā piedzīvoja traģēdiju savā ģimenē, jo dzīvību zaudēja viņa sieva. Karjeras laikā gan treneris allaž bijis pazīstams ar saviem sarkastiskajiem un ironiskajiem komentāriem gan intervijās, gan sarunās ar spēlētājiem.

Tikmēr “Nets” ir ieinteresēta uzbūvēt “super-komandu”. Pirmie soļi jau tika sperti pagājušajā starpsezonā, kad sastāvam izdevās piesaistīt Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu. Kopš klubs palicis bez galvenā trenera Kenija Atkinsona, viņa vietā atbildīgā amata pienākumus veic Džeks Vons, tomēr viņam tiek meklēts aizstājējs, jo Vons ir pagaidu galvenais treneris.

Bruklinas komandā otro sezonu aizvada arī latvietis .

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par