NBA: “Cavaliers” izsēj 21 punkta pārsvaru pret “Magic”; “Thunder” pieveic “Warriors”

07/02/2018 08:42

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītas astoņas spēles. Klīvlendas “Cavaliers” izslēja pārsvaru pret Orlando “Magic” vienību, bet principiālā duelī Oklahomsitijas “Thunder” uzveica Goldensteitas “Warriors”.

“Cavaliers” jau pirmajā spēles ceturtdaļā iekrāja 12 punktu pārsvaru, uzvarot ar 43:31. Arī otrajā ceturtdaļā Klīvlenda turpināja iesākto un puslaika pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru, lai gan vienā brīdī tas sasniedza jau 21 punkta robežu.

Turpmākā spēles puse “Cavaliers” basketbolistiem pavisam nepadevās kopā puslaikā viņi spēja gūt tikai 31 punktu, kamēr “Magic” atbildēja ar 65. Noslēgumā Klīvlendai likumsakarīgs zaudējums ar 98:116.

Uzvarētāju rindās ar 34 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Džonatons Simonss, bet 19 punktus pievienoja Evanss Forņē. Tikmēr “Cavaliers” vienībā rezultatīvākais ar 25 gūtiem punktiem un 10 atlēkušajām bumbām bija Lebrons Džeimss.

Tāpat šonakt zaudējumu piedzīvoja Goldensteitas “Warriors”, kas ar 124:105 piekāpās Oklahomasitijas “Thunder”.

Viesi no Oklahomasitijas jau spēles sākumā ieguva pārsvaru un spēja to noturēt līdz pat mača beigām. Netipiski sev, “Warriors” neizvirzījās vadība nevienu brīdi.

Uzvarētājiem 38 punktus guva Pols Džordžs, bet 34 punktus, deviņas rezultatīvas piespēles un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Rasels Vestbruks. Tikmēr “Warriors” rindās ar 33 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Durants.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Orlando “Magic” – Klīvlendas “Cavaliers” 116:98 (31:43, 20:24, 41:22, 24:29);

Atlantas “Hawks” – Memfisas “Grizzlies” 108:82 (22:15, 29:20, 28:19, 29:28);

Bruklinas “Nets” – Hjūstonas “Rockets” 113:123 (31:38, 32:27, 23:31, 27:27);

Ņujorkas “Knicks” – Milvoki “Bucks” 89:103 (26:25, 20:25, 17:26, 26:27);

Toronto “Raptors” – Bostonas “Celtics” 111:91 (22:18, 36:19, 25:23, 28:31);

Filadelfijas “76ers” – Vašingtonas “Wizards” 115:102 (37:20, 28:35, 29:29, 21:18);

Goldensteitas “Warriors” – Oklahomsatijas “Thunder” 105:125 (30:42, 27:28, 20:29, 28:26);

Losandželosas “Lakers” – Fīniksas “Suns” 112:93 (33:28, 24:29, 31:22, 24:14).