NBA: “Cavaliers” un “Jazz” izlīdzina sēriju; “Rockets” gūst otro uzvaru

19/04/2018 08:51

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “play-off” spēļu pirmās kārtas ietvaros Klīvlendas “Cavaliers”, kā arī Jūtas “Jazz” izcīnīja uzvaras un izlīdzināja sēriju. Tikmēr Hjūstonas “Rockets” guva otro panākumu divos mačos.

Dienas sniegums. Lebrons Džeimss šonakt guva 46 punktus un pievienoja 12 atlēkušās bumbas, palīdzot “Cavaliers” ar 100:97 pārspēt Indiānas “Pacers” vienību un sērijā līdz četrām uzvarām panākt 1-1.

Džeimss jau no paša spēles sākuma bija “karsts”, gūstot pirmos 16 komandas punktus. Viņš līdz puslaika pārtraukumam bija iekrājis jau 29 punktus un negrasījās apstāties arī otrajā puslaikā.

“Pacers” vienībai 27 sekundes līdz mača beigām bija iespēja rezultāta starpību izlīdzināt, bet komandas līderis Viktors Oladipo nerealizēja pilnīgi brīvu trīs punktu metienu.

Kevins Lavs guva 15 punktus, taču iedzīvojās rokas savainojumā. Pašlaik nav informācija, cik trauma ir nopietna, taču tā var ietekmēt “Cavaliers” iznākumu šajā sērijā, un, iespējams, pat sezonā.

Jaunā zvaigzne spīd spoži arī izslēgšanas spēlēs. Tāpat sēriju līdz četrām uzvarām izlīdzināja “Jazz” vienība, kas ar 102:95 pārspēja Oklahomasitijas “Thunder” basketbolistus.

Lielā mērā uzvaras kaldinātājs bija aizvadītā drafta 13. kārtas numurs Donovans Mičels. Viņa kontā 28 punkti, sešas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles. Jāpiebilst, ka 13 no saviem punktiem viņš guva ceturtajā ceturtdaļā.

Tikmēr zaudētājiem ar 19 punktiem, 13 rezultatīvām piespēlēm un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Rasels Vestbruks.

Bez variantiem. Lai gan Minesotas “Timberwolves” komandai līdz otrās ceturtdaļas sākumam mačā bija neliels pārsvars, Hjūstonas “Rockets” pēc tam pārņēma vadību un un neatstāja nekādas cerības pretiniekiem atspēlēties. Mača noslēgumā “Rockets” uzvara ar 102:82.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 27 punktiem, astoņām rezultatīvām piespēlēm un trīs atlēkušajām bumbām bija Kriss Pols. Džeralds Grīns pievienoja 21 punktu un 12 atlēkušās bumbas. Tikmēr pretiniekiem ar 16 punktiem un astoņām bumbām izcēlās Nemanja Bjelica.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra trešdienas spēļu rezultāti:

Austrumu konferences ceturtdaļfināls:

Klīvlendas “Cavaliers” – Indiānas “Pacers” 100:97 (33:18, 25:28, 16:21, 26:30); sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1;

Rietumu konferences ceturtdaļfināls:

Oklahomasitijas “Thunder” – Jūtas “Jazz” 95:102 (25:26, 21:27, 33:21, 16:28); sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1;

Hjūstonas “Rockets” – Minesotas “Timberwolves” 102:82 (18:23, 37:17, 25:18, 22:24); sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-0 vadībā “Rockets”.