“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

02/03/2021 16:59

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists Adrians Vodžnarovskis informē, ka Stenlijs un Portlendas “Trail Blazers” basketbolists Anfernijs Saimonss ir vieni no spēlētājiem, kuri plāno piedalīties pasākumā.

21 gadu vecais aizsargs šosezon debitējis NBA, aizvadot astoņas spēles. Viņš izraudzīts “danku” konkursam, neskatoties uz NBA oficiālo statistiku, kas ir nepārprotama – Stenlijs šosezon mēģinājis izpildīt divus “dankus”, taču abi bijuši nesekmīgi, jo tikuši nobloķēti. Tas nozīmē, ka viņam NBA karjeras laikā nav neviena precīza bumbas trieciena grozā no augšas.

Stenlijs gan tiek uzskatīts par visai atlētisku spēlētāju, kurš labi pieprot “danku” mākslu. Tikmēr Saimonss aizvada savu trešo NBA sezonu. Viņam atšķirībā no Stenlija šosezon ir divi sekmīgi “danki” no trijiem. Vēl iepriekš izskanēja informācija, ka bumbas triecienu grozā no augšas konkursā varētu startēt arī Ņujorkas “Knicks” debitants Obi Topins.

Zvaigžņu spēle Atlantā šogad notiks neierastā formātā, proti, gan pati spēle, gan pasākumi tiks aizvadīti vienas dienas ietvaros. Tiešraide sāksies pēc Latvijas laika 8. martā plkst. 00:00, bet pirmie konkursi paredzēti plkst. 1:30, kad risināsies “Tacko Bell” prasmju konkurss un “MTN DEW” trīspunktu metienu sacensības. Savukārt 3:00 tiks dots starts pašai Zvaigžņu spēlei, kuras puslaika pārtraukumā tiks aizvadīts “AT&T” “danku” konkurss.

Pērn “danku” konkursa žūrija izpelnījās pamatīgu kritiku, jo, neskatoties uz to, ka iespaidīgus triecienus grozā veica Ārons Gordons, uzvaras laurus plūca Deriks Džounss. Viņa “danki” bija ievērības, taču Gordona veikums bija kaut kas iepriekš neredzēts, piemēram, viņš “dankoja” pāri NBA garākajam spēlētājam Tako Folam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…