NBA: Dienas agrajā spēlē “Trail Blazers” pārspēj “Nets” basketbolistus

24/11/2017 22:40

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šodien tika aizvadīta viena agrā spēle, kurā Portlendas “Trail Blazers” ar 127:125 pārspēja Bruklinas “Nets” basketbolistus.

Mača pirmajā ceturtdaļā ar desmit punktiem pārāki izrādījās mājnieki “Nets”, bet jau otrajā ceturtdaļā viesi rezultāta starpību samazināja.

Rezultatīva izvērtās spēles trešā ceturtdaļa, kurā “Trail Blazers” guva 41 punktu, bet “Nets” 39. Mača liktenis izšķīrās pašā izskaņā, kurā veiksmīgāki izrādījās viesi no Portlendas.

Uzvarētāju rindās ar 34 punktiem izcēlās Deimians Lilards, kamēr Jusufs Nurkičs pievienoja 29, bet Sīdžejs Makolums – 26. Viņam arī deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr “Nets” vienībā ar 23 punktiem izcēlās Spensers Dinvidijs.

Austrumu konferencē Bruklinas basketbolisti pašlaik ar sešām uzvarām 18 mačos ieņem 13 vietu, kamēr “Trail Blazers” Rietumu konferencē ar 11 uzvarām 18 spēlēs ierindojas piektajā pozīcijā.