NBA diskutē par jauna turnīra ieviešanu regulārās sezonas laikā

14/09/2021 08:29

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vadība aizvadījusi diskusiju par iespējamo jauna turnīra izveidi, kurš varētu norisināties jau nākamo sezonu laikā, vēsta “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Paredzēts, ka turnīrs varētu notikt regulārā čempionāta laikā, bet tā koncepts vēl tiks apspriests un saskaņots. Tikmēr zināms tas, ka katram turnīra uzvarētājam varētu piešķirt vienu miljonu ASV dolāru lielu naudas balvu. Šāda pasākuma izveide saistīta ar to, ka “play-in” turnīriem, kurā tiek noskaidroti pēdējie izslēgšanas spēļu dalībnieki, ir milzīgi panākumi, piesaistot skatītāju interesi.

Turnīram sezonas laikā galvenais stimuls ir naudas balva katram spēlētājam, jo tam nebūtu nekāda saistība ar cīņu par čempiontitulu. Šobrīd atklāts paliek jautājums, vai šāds papildus turnīrs spēs piesaisīt līdzjutējus, jo lielākajai daļai fanu nav liela interese par to, vai basketbolisti nopelna papildus naudu.

Tāpat līgas valde lems apstiprināt izmaiņas saistībā ar “treneru izaicinājumu” spēles laikā. Šobrīd visas iesaistītās puses cenšas vienoties par to, ka mača pēdējās divās minūtēs tiesnešiem vairs automātiski nepiedāvās skatīties atkārtojumā strīdīgās epizodes, bet treneriem būs jāpieprasa šāda darbība. Ar šīm izmaiņām ir vēlme panākt, ka izšķirošajos cīņas notikumos nav tik daudz pārtraukumu.

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…