NBA drafta TOP 5 talants Sagss: Nedusmošos uz komandām, kas mani nepaņems, taču es tās paturēšu prātā…

29/07/2021 23:06

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta TOP 5 talants Džeilens Sagss “brīdinājis” līgas klubus, kuri neplāno viņu izvēlēties. 20 gadus vecajam aizsargam draftā tiek prognozēta vieta uzreiz aiz TOP3, jo labāko trijnieks ar Keidu Kaningemu, Evanu Mobliju un Džeilenu Grīnu, visdrīzāk, paliks nemainīgs.

Ceturtā izvēle draftā pieder Toronto “Raptors”, kas plāno to izmantot, lai draftētu Sagsu, jo klubam ir pārliecība, ka Kaningems, Moblijs un Grīns nenokritīs zemāk par trešo vietu. “Pagaidām es par neko neuztraucos,” medijam “Houston Chronicle” teica Sagss. “Zinu, ka būšu iederīgs jebkurā sistēmā, kurā nonākšu. Domāju, ka tām komandām, kuras mani nepaņems un izvēlēsies citu talantu, tas atnāks atpakaļ. Viņas pašas sev nodarīs kaitējumu.”

Ņemot vērā, ka “Raptors”, visticamāk, neatgriezīsies Kails Laurijs, Sagss var kļūt par veterāna aizstājēju Toronto, jo abu spēles stili ir līdzīgi. NBA drafta eksperts Kevins O’Konors viņu raksturo kā ļoti prasmīgu un atlētisku spēlētāju, kurš ir apveltīts augstu spēles IQ. “Sagss ir gatavs spēlēt NBA, turklāt viņam ir “All-Star” potenciāls,” raksta O’Konors, kurš norāda, ka basketbolistam ir labas saspēles veidotāja prasmes un ka viņš ir kvalitatīvs spēlētājs aizsardzībā, kurš var segt pretinieku līderus. Viņa vājā vieta ir nestabila metienu realizācija un trīspunktnieku izpilde.”

“Jūs varat paskatīties uz manu vēsturi, kur esmu bijis un ko esmu paveicis,” turpināja Sagss. “Ja kāds izlems mani nepaņemt, viņi tā var darīt. Es nedusmošos, bet paturēšu prātā šīs komandas. Tieši tāds cīnītājs es esmu.” Sagss aizvadītajā sezonā Gonzagas universitātes rindās NCAA čempionātā guva vidēji 14,3 punktus, atdeva 4,5 rezultatīvas piespēles un 2,8 reizes pārtvēra bumbas. Zīmīgi, ka iepriekš Sagss spēlējis arī amerikāņu futbolu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….