NBA eksperti netic, ka Porziņģis un Dončičs turpinās spēlēt tik rezultatīvi arī “play-off”

Luka Dončičs un Kristaps Porziņģis
Luka Dončičs un Kristaps Porziņģis | Foto: Kevin C. Cox/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () eksperti netic, ka Dalasas “Mavericks” zvaigznes un Luka Dončičs turpinās spēlēt tik rezultatīvi kā līdz šim arī, sākoties “play-off”.

Porziņģis un Dončičs abi kopā vidēji mačā Orlando “burbulī” gūst 62,8 punktus, kas ir augstākais rādītājs NBA starp pārējiem duetiem. Otrajā vietā ar 59,1 punktu Džeimss Hārdens un Rasels Vestbruks, kuriem seko Kavai Lenards un Pols Džordžs (54,6), kā arī  Damians Lilards un Kristians “C.J.” Makolums (54,3).

Zīmīgi, ka pirms sezonas atsākšanas Porziņģis un Dončičs vidēji spēlē abi kopā guva 47,9 punktus, bet Orlando šī statistika ir pamatīgi augusi.

ESPN apskatniece Ramona Šelburna un kādreizējais spēlētājs Ričards Džefersons uzskata, ka diez vai šāda rezultativitāte turpināsies arī “play-off”.

“Atvainojos Lukam un KP, bet mēs vēl neesam redzējuši Lebrona Džeimsa un Entonija Deivisa patieso jaudu, kā arī soli uz priekšu vēl nav spēruši Džordžs un Lenards. Tāpat, manuprāt, tādi dueti kā Vestbruks-Hārdens un Makolums-Lilards gūs vairāk punktus “play-off” nekā Porziņģis un Dončičs,” prognozi izteica Šelburna.

“Man ļoti patīk “Mavericks” duets un lielu lomu tajā spēlē fakts, ka Porziņģis vairs nav traumēts,” atzina Džefersons. “Viņam bija četri mēneši laika, lai uzņemto kādreizējo formu. Es domāju, ka viņu abu rezultativitāte mazliet kritīsies, bet ne ļoti daudz.”

Porziņģis uzlabojis savus sezonas vidējos rādītājus, tiekot pie 20,4 punktiem, 9,5 atlēkušajām bumbām un 2,0 blokiem, bet Dončičs vidēji sakrājis 29,0 punktus, 9,5 bumbas zem groziem un 9,0 rezultatīvas piespēles.

“Mavs” pirmajā “play-off” kārtā, visticamāk, spēlēs pret Losandželosas “Clippers” ar Džordžu un Lenardu ierindā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par