NBA ĢM vērtē “Celtics” kā vienu no diviem galvenajiem pretendentiem uz titulu

11/10/2023 09:15
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) veikusi tradicionālo pirmssezonas līgas klubu ģenerālmenedžeru aptauju, noskaidrojot prognozes dažādos jautājumos.

Par galvenajiem titula pretendentiem ģenerālmenedžeri norādījuši Kristapa Porziņģa pārstāvēto Bostonas “Celtics”, kā arī Denveras “Nuggets”, abām vienībām iegūstot 33% balsu. Savukārt trešajā vietā šajā jautājumā ar 23% ir Milvoki “Bucks” klubs.

Vēl Porziņģa vārds pieminēts divās citās līgas ĢM prognozēs. Latvijas basketbolists ar 7% balsu dala ceturto vietu jautājumā par to, kura spēlētāja piesaiste atstās vislielāko ietekmi uz komandu. Pirmais šajā jautājumā ir “Bucks” jaunieguvumus Damians Lilards (47%), otrais “Celtics” pārstāvis Drū Holidejs (13%), bet trešais Fīniksas “Suns” basketbolists Bredlijs Bīls (10%).

Tāpat Porziņģim atvēlēta arī balss par to, kura spēlētāja pāreja starpsezonā ir vismazāk novērtētā. Savukārt maiņas darījums, kurā tika iesaistīts Porziņģis un bijušais “Celtics” spēlētājs Markuss Smārts nosaukts par otro pārsteidzošāko maiņu, saņemot 20% ĢM balsu. Pirmajā pozīcijā šajā jautājumā ir Holideja un Lilarda pāreja, kam atvēlēta 43% balsu.

Tikmēr par līgas vērtīgāko spēlētāju (MVP) līgas ģenerālmenedžeru vērtējumā kļūs Nikola Jokičs no Denveras “Nuggets” (43%). Entonijs Edvardss no Minesotas “Timberwolves” tiek minēts kā galvenais spēlētājs, kuram šī sezona būs “izlaušanās” sezona (23%). Savukārt par komandu, kura visvairāk būs progresējusi tiek minēta Dāvja Bertāna pārstāvētā Oklahomsitijas “Thunder”.

Ar visiem NBA ģenerālmenedžeru aptaujas rezultātiem var iepazīties ŠEIT.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.8
4
1.66
1.66
4.2
4.8
4.6
3.9
1.7
1.41
4.75
7.5
2.85
3.6
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām