NBA: Grifins un “Pistons” piekāpjas pirmajā duelī pret savu bijušo komandu (VIDEO)

10/02/2018 08:43

Viens no Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) labākajiem basketbolistiem Bleiks Grifins savas jaunās komandas Detroitas “Pistons” rindās aizvadījis pirmo spēli pret savu bijušo komandu Losandželosas “Clippers”. Šoreiz gan “Pistons” pārtrūka piecu uzvaru sērija, viesiem no Kalifornijas izcīnot uzvaru ar 108:95.

Lai gan pirmajā puslaikā labāk nospēlēja “Pistons” (56:51), tomēr visu sabojāja katastrofālā pēdējā ceturtdaļa, kurā mājinieki piekāpās ar 15:31.

Rezultatīvākais ar 26 gūtiem punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm bija “Clippers” basketbolists Lū Viljamss, kamēr Grifina rēķinā 19 punkti, tikpat piespēles un astoņas bumbas zem groziem.

Piecu zaudējumu sēriju pārtraukusi Maiami “Heat”, kuras rindās šovakar ar trīs punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām atgriezās franšīzes leģenda Dveins Veids. “Heat”, pateicoties fantastiskai trešajai ceturtdaļai (30:8), ar 91:85 pārspēja labu tempu uzņēmušo Milvoki “Bucks”.

17 punktu deficītu (56:73) šonakt atspēlēja Čikāgas “Bulls”, kas spēles galotnē apspēlēja bijušā “Bulls” līdera Džimija Batlera pārstāvēto Minesonas “Timberwolves” – 114:113. Zīmīgi, ka šis mačs izvērtās par abu komandu savstarpējā maiņas darījumā iegūto spēlētāju dueli, pārākam izrādoties Zekam Lavīnam, kura astoņi gūtie punkti cīņas noslēgumā kaldināja “Bulls” uzvaru. Kopumā Lavīnam 35, kamēr Batleram šonakt 38 punkti, kā arī nerealizēts uzvaras metiens mača pēdējā sekundē.

10. februāra nakts rezultāti:

Detroitas “Pistons” – Losandželosas “Lakers” 95:108 (30:31, 26:21, 24:25, 15:31);

Filadelfijas “76ers” – Ņūorleānas “Pelicans” 100:82 (32:14, 24:27, 28:11, 16:30);

Atlantas “Hawks” – Klīvlendas “Cavaliers” 107:123 (27:31, 29:30, 26:36, 25:26);

Bostonas “Celtics” – Indiānas “Pacers” 91:97 (16:30, 22:29, 34:17, 19:21);

Hjūstonas “Rockets” – Denveras “Nuggets” 130:104 (35:23, 28:23, 34:24, 33:34);

Maiami “Heat” – Milvoki “Bucks” 91:85 (19:23, 23:23, 30:8, 19:31);

Jūtas “Jazz” – Šarlotas “Hornets” 106:94 (28:24, 27:22, 29:31, 22:17);

Čikāgas “Bulls” – Minesotas “Timberwolves” 114:113 (30:27, 26:40, 33:19, 25:27);

Sakramento “Kings” – Portlendas “Trail Blazers” 100:118 (31:33, 21:29, 22:30, 26:26).