NBA ikonas, Porziņģa komandas biedri un brīva vieta – atklāts ASV izlases sastāvs Parīzes OS

16/04/2024 08:27
Nokopēts
Kevins Durants, Stefans Karijs, Lebrons Džeimss

Ziemeļamerikas mediji ESPN un “The Athletic” atklājuši 11 no 12 basketbolistiem, kuri pārstāvēs ASV izlasi 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Jāatgādina, ka ASV basketbola izlase janvārī paziņoja 41 kandidātus dalībai Parīzes OS, spēlētāju sarakstā iekļaujot vairākas NBA superzvaigznes. Pēdējo mēnešu laikā ASV izlases vadība ar NBA komandām un to spēlētajiem ir veikusi vairākas sarunas, sākot izkristalizēt sastāvu, ar kādu amerikāņi varētu doties uz Olimpiādi.

Jau iepriekš bija zināms, ka ASV izlasē vietas, ja nevienam no šiem spēlētājiem netraucēs traumas, tiks “rezervētas” Lebronam Džeimsam (“Lakers”), Kevinam Durantam (“Suns”), Stefanam Karijam (“Warriors”), Žoelam Embīdam (“76ers”) un Devinam Bukeram (“Suns”), kā arī diviem Kristapa Porziņģa komandas biedriem Bostonas “Celtics” vienībā Drū Holidejam un Džeisonam Teitumam.

Tagad kļuvuši zināmi vēl četri spēlētāji – Entonijs Deiviss (“Lakers”), Bems Adebajo (“Heat”), Entonijs Edvardss (“Timberwolves”) un Tairīss Haliburtons (“Pacers”)

Medijiem gan zināms, ka viena vieta tiks atstāta brīva, un spēlētājs, kurš to aizpildīs, noskaidrosies vien treniņnometnē pirms olimpiskajām spēlēm. “The Athletic” ziņo, ka galvenais kandidāts uz šo pozīciju ir “Clippers” spīdeklis Kavai Lenards, kura dalību Parīzes OS gan varētu apdraudēt veselības problēmas. Vēl izskatīti tiks Lenarda komandas biedrs Pols Džordžs, Paolo Bankero (“Magic”), Mikels Bridžess (“Nets”) un Džeilens Bransons (“Knicks”).

ASV izlase Parīzes OS spēlēs vienā grupā ar Serbiju, Dienvidsudānu un Puertoriko kvalifikācijas turnīra uzvarētāju. ASV izlases treneris būs Stīvs Kers, kurš, kā iepriekš pats atklāja, pēc Olimpiādes neturpinās vadīt valstsvienību.

 

TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
2.6
3.7
2.5
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām