NBA insaideris: Ērvings joprojām protestē pret vakcināciju un basketbolu spēlēt neplāno

03/12/2021 19:04
Nokopēts
Kairijs Ērvings

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” spīdeklis Kairijs Ērvings joprojām protestē pret Covid-19 vakcīnu un basketbolu spēlēt neplāno, ja vien viņš netiks aizmainīts, Peta Makafija šovā atzina viens no NBA vadošajiem insaideriem Šams Šaranija.

“Tie nav NBA, bet Ņujorkas pilsētas noteikumi,” sacīja Šaranija. “Janvārī Ņujorkā nomainīsies mērs un ir jautājums, vai jaunais pilsētas vadītājs Ēriks Adamss atcels esošo noteikumu [ka iekštelpu sporta nodarbības var aizvadīt personas, kas saņēmušas Covid-19 vakcīnu]. “Nets” organizācijai un Ērvingam šī varētu būt cerība. Tajā pašā laikā esmu runājis ar Ņujorkas politiķiem cilvēkiem no mēra “ofisa” un viņi lika noprast, ka esošajā situācijā, kad joprojām Covid-19 inficēto skaits palielinās, noteikumus atcelt nav plānots.”

“Kairijs Ērvings joprojām ir pret Covid-19 vakcināciju un viņš nespēlēs basketbolu, ja vien viņu neaizmainīs. Protams, eksistē iespēja, ka “Nets” pēkšņi nepārdomās un atļaus viņam aizvadīt tikai mačus viesos vai arī Ērvings tomēr saņems vakcīnu, bet jau oktobrī ziņoju, ka “Nets” ir atvērti maiņas darījumam. Viņiem nav izvēles, jo puisis vienkārši nevar spēlēt. Šobrīd Bruklinai nav bijuši daudz piedāvājumi, bet redzēsim, vai tas mainīsies.”

“Nets” jau kopš sezonas sākuma darīja zināmu, ka Ērvings komandā netiek pieņemts kā “pusslodzes darbinieks”, tādēļ nolēma trenēties un spēlēt bez viņa. Tikmēr basketbolists joprojām spītīgi atsakās vakcinēties pret Covid-19, kas ir problemātiski, ņemot vērā, ka saspēles vadītājs pārstāv Ņujorkas klubu.

NBA ir vien dažas komandas, kuras atrodas reģionos, kur tiek pieprasīta Covid-19 vakcinācija, lai aizvadītu iekštelpu sporta nodarbības. Tās ir “Nets”, Ņujorkas “Knicks”, Goldensteitas “Warriors”, Losandželosas “Clippers” un Losandželosas “Lakers”. Jebkurā citā klubā Ērvings būtu tiesīgs spēlēt gan mājas, gan izbraukuma spēles.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K.A.I Hélà (@kyrieirving)

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.33
1.55
7
4.75
1.44
5.75
4.6
1.52
1.33
5.25
9
4.75
3.75
1.72
3.6
3.8
1.93
7.75
4.8
1.4
1.6
3.9
5.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām