NBA: Īrvings nokārto devīto uzvaru Bostonai, “Warriors” sagrauj “Heat”

07/11/2017 08:44

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas trīs spēles. Kairijs Īrvings Bostonas “Celtics” sastāvā pēdējā ceturtdaļā guva 12 no saviem 35 punktiem un nokārtoja uzvaru viesos pret Atlantas “Hawks”. Pie uzvaras tika arī aizvadītās sezonas čempione Goldensteitas “Warriors”, kas ar 97:80 sagrāva Maiami “Heat” vienību.

Spēle Atlantā bija spraiga jau no pašas pirmās minūtes un tā turpinājās līdz pat mača beigām. Tikai trešajā ceturtdaļā nelielu izrāvienu izdevās panākt “Celtics”, taču jau ceturtdaļu vēlāk “Hawks” spēja atgūties un pat izvirzīties vadībā. Bostonu no zaudējumu izglāba Kairijs Īrvings, kurš 12 no saviem 35 punktiem guva tieši pēdējā ceturksnī.

Tāpat Īrvingam spēle septiņas rezultatīvas piespēles. Teju ar “triple double” spēlē izcēlās Als Horfords, kuram 15 gūti punkti, 10 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles. Savukārt “Hawks” rindās ar 23 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Deniss Šroders.

Šī bija “Celtics” devītā uzvara pēc kārtas.

Citā mačā panākumu izcīnīja līgas čempione Goldensteitas “Warriors”, kas pirmdien ar 97:80 (22:21, 28:16, 25:20, 22:23) pārspēja Maiami “Heat”, kaut realizēja vien 36,8% metienu.

Uzvarētājiem ar 21 punktu un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Durants, kamēr 18 punktus pievienoja Dreimonds Grīns.

Tikmēr “Heat” sastāvā 21 punktu sameta Džeimss Džonsons, bet šī gada Eiropas čempionam Goranam Dragičam bija 19 punkti.

Trešajā pirmdien notikušajā mačā Bruklinas “Nets” viesos ar 98:92 apspēlēja Fīniksas “Suns”. Uzvarētājiem D’Andželo Rasels izcēlās ar 23 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.