NBA: Karmelo tiek izraidīts no spēles, “Thunder” piekāpjas Portlendai (VIDEO)

06/11/2017 08:05

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Oklahomsitijas “Thunder” aizvadītajā naktī ar 99:103 izbraukumā piekāpās Portlendas “Trailblazers” basketbolistiem. Kristapa Porziņģa bijušais mentors Karmelo Entonijs tika izraidīts no spēles, jo kādā epizodē ar elkoni uzgrūdās “Blazers” spēlētājam Jusufam Nurkičam.

Cīņa starp abām komandā bija spraiga jau no pirmās minūtes, bet mača trešajā ceturtdaļā nelielu pārsvaru sāka iegūt majinieki, kuru rindās lielisku sniegumu demonstrēja aizsargs Demians Lilārds.

Pēc Entonija izraidīšanas no spēles, “Thunder” spēja savākties un spēles izšķirošajā ceturtdaļā spēja pievilkt līdz “-2”, tomēr pašu galotni veiksmīgāk nospēlēja mājinieki, kuru rindās ar 36 punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Lilards. “Thunder” sastāvā rezultatīvākais bija Pols Džordžs ar 27 punktiem, bet 25 Rasela Vestbruka kontā.

Arī citā spēlē ar “izraidīšanu” izcēlās kāds no komandas līderiem. Cīņā starp Toronto “Raptors” un Vašingtonas “Wizards” nervi neizturēja Kanādas komandas saspēles vadītājam Kailam Laurijam, kurš tiesneša virzienā raidīja skarbus vārdus.

Zīmīgi, ka gan Karmelo, gan Laurija “izraidīšanas” guvušas plašu rezonansi Ziemeļamerikas basketbola ekspertu vidū, jo tiek uzskatīts, ka abas epizodes bija pelnījušas citādāku traktējumu no soģu puses.

Savukārt labā gaismā izcēlās Hjūstonas “Rockets” līderis Džeimss Hārdens, kurš laboja savu personīgo punktu gūšanas rekordu. Uzbrūkošais aizsargs Jūtas “Jazz” grozā salādēja 56 punktus, bet “Rockets” svinēja uzvaru 137:110.