NBA komandas, kas nedosies uz Orlando, iespējams, pulcēsies Čikāgā

Vendels Kārters, sportazinas.com
Vendels Kārters | Foto: Čikāgas "Bulls"

Astoņas Nacionālās basketbola asociācijas () komandas, kas nekvalificējās sezonas noslēguma daļai Orlando, iespējams, pulcēsies Čikāgā, lai aizvadītu treniņnometnes.

Ziemeļamerikas medijs ESPN ziņo, ka Čikāgas “Bulls” un vēl astoņi klubi Čikāgas pilsētā varētu pulcēties septembrī, kad tiktu aizvadītas nelielas treniņnometnes, pēc kurām arī sekotu pārbaudes spēles.

Šī ideja vēl jāapstiprina NBA un līgas spēlētāju asociācijai (NBPA). Ja šī iecere gūs atbalstu, izmantotās treniņarēnas būs jāiekārto, lai tās atbilstu visiem drošības noteikumiem, kas saistīti ar Covid-19 izplatību.

Zināms, ka ne visi spēlētāji alkst piedalīties otrā “burbuļa” treniņprocesā.

ESPN ziņo, ka pagaidām šajā sakarā valda piesardzība, jo iesaistītas puses vēlas redzēt, kas notiks Orlando.

Tikmēr “NBC Sports” vēsta, ka gadījumā, ja “burbulis” Čikāgā tiks īstenots, sportisti, visticamāk, trenēsies “Wintrust” arēnā un dzīvos blakus esošajā viesnīcā, kas savienota ar halli.

Čikāga arī kandidēja uzņemt Nacionālās hokeja līgas () sezonas atlikušo daļu, bet Ziemeļamerikas mediji vēsta, ka šīs tiesības, visticamāk, tiks piešķirtas Toronto un Edmontonai.

Starp astoņiem klubiem, kas nesasniedza NBA izslēgšanas spēles, ir Atlantas “Hawks”, Šarlotas “Hornets”, Klīvlendas “Cavaliers”, Detroitas “Pistons”, Goldensteitas “Warriors”, Minesotas “Timberwolves”, “Bulls” un Ņujorkas “Knicks”.

NBA koronavīrusa testēšanas otrajā kārtā Covid-19 konstatēts deviņiem no 344 pārbaudītajiem basketbolistiem.

Testēšanas otrā kārta notika no 24. līdz 29.jūnijam. Ņemot vērā pirmās kārtas rezultātus, kopumā pozitīvi Covid-19 testi bijuši 25 no 351 basketbolista.

Tāpat NBA ziņo, ka ar Covid-19 inficējušies desmit no 884 komandu darbiniekiem.

Savus treniņu centrus jau slēgušas Bruklinas “Nets”, Denveras “Nuggets” un Losandželosas “Clippers” komandas.

NBA sezona atsāksies 31.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties “Disney’s ESPN Wide World of Sports Complex” telpās Orlando.

Sezonas noslēguma turnīra aizvadīšana Orlando daudzos radījusi bažas, jo vēl ceturtdien Floridas štatā tika konstatēti vairāk kā 10 000 jauni saslimšanas gadījumi, kas ir lielākais skaits kopš pandēmijas sākuma.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par