NBA komandas masveidā atteikušās izmantot Trampam piederošās viesnīcas

Saskaņā ar The Washington Post rakstu, vismaz 11 no 12 Nacionālās basketbola asociācijas komandām, kas iepriekš atrodoties Ņujorkā bija radušas pārnakšņot ASV prezidentam piederošajā viesnīcā “Trum SoHo hotel”, izlēmušas vairs neizmantot šīs krāšņās viesnīcas pakalpojumus.

Pēdējās komandas, kas izšķīrušās par šādu soli, ir Toronto “Raptors”, Fīniksas “Suns”, Sakramento “Kings”, Hjūstonas “Rockets” un Vašingtonas “Wizzards”. Iepriekš par šādu soli paziņoja Klīvlendas “Cavaliers”, kuras sakarā pieminēšanas vērts ir fakts, kad jau aizvadītajā sezonā tās līderis Lebrons Džeimss palika citā viesnīcā nevis kopā ar komandu, tādējādi demonstrējot savu attieksmi pret Trampu. Arī šobrīd publiskajā telpā Džeimss nekautrējas kritizēt ASV prezidentu.

Neskaitot Klīvlendu, Trampa viesnīcas pakalpojumus vairs neizmanto arī Oklahomsitijas “Thunder”, Indiānas “Pacers”, Dalasas “Mavericks”, Milvokī “Bucks”, Memfisas “Grizzlies” un Losandželosas “Lakers”, kas nav vēlējusies izsaukt negatīvu reakciju savu fanu vidū, paliekot Trampam piederošajā viesnīcā.

Savukārt Ņūorleānas “Pelicans” atteikušies atbildēt vai gaidāmajā sezonā turpinās izmantot viesnīcas pakalpojumus.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar