NBA komisārs Silvers neuzskata, ka ”Warriors” dominace nāk par sliktu līgai

Kevins Durants, Goldensteitas
Foto: REUTERS/LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komisārs Adams Silvers līgas pārstāvju tikšanās sapulcē izteicies, ka, viņaprāt, Goldensteitas ”Warriors” dominance nenāk par sliktu līgai.

“Es gribētu teikt, ka šobrīd globālas problēmas nav. Ļoti patīk tas, kur līga atrodas šobrīd. Taču, manuprāt, varam uzlabot sistēmu. Mēs varam mācīties no katra veiksmīgā darījuma, izmēģināt jaunas lietas, varam pārbaudīt, kā algu griesti un dažādi līgumu izņēmumi strādā,” Lasvegasā sacīja Silverss.

Silvers NBA darbojas jau kopš 1992.gada. Līdz 2014.gadam viņš astoņus gadus strādāja par Deivida Sterna vietnieku un galveno vadītāju. Pirms četriem gadiem viņš kļuva par komisāru, šajā amatā nomainot Sternu, kurš savus darba uzdevumus pildīja 30 gadus.

56 gadus vecais Silvers ir piektais komisārs NBA vēsturē. Bez Sterna šajā amatā bijuši arī Maurīss Podolofs, Volters Kenedijs un Lerijs O’Braiens, kura vārdā ir nosaukta NBA čempionu trofeja.

“Pie mums strādā zinoši ekonomisti, kā arī spēlētāju savienības darbinieki. Tomēr ir ārkārtīgi grūti paredzēt, kā mainīsies klubu stratēģija un tirgus. Nedomāju, ka ”Warriors” dominance nāktu par sliktu līgai.

Minesotas ”Timeberwolves” galvenais treneris Silveram uzdeva jautājumu, vai Rietumu konference nav par spēcīgu, bieži labām komandām paliekot aiz ”play-off” strīpas: “Jā, zinu, ka Rietumu konference ir pārbagāta ar superzvaigznēm. Tajā brīdī, kad tāda kalibra spēlētājs kā Lebrons Džeimss pievienojas Rietumu konferences komandai, tā momentā kļūst par titula kandidāti. Kazinss pievienojās ”Warriors”, arī ”Rockets” ir pilna zvaigžņu. Rietumos ir tik daudz labu komandu, tā ir mūžīgā diskusija.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar