NBA leģenda O’Nīls: Pēc 2-3 gadiem neviens vairs nespēs līdzināties Dončičam

06/03/2021 15:54

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Slavas zāles dalībnieks un četrkārtējais līgas čempions Šakils O’Nīls paudis viedokli, ka Dalasas „Mavericks” uzlecošā zvaigzne Luka Dončičs, kurš jau tiek salīdzināts ar leģendāro Leriju Bērdu, drīzumā apklusinās ikvienu, kas par viņu šaubās.

“Bērnībā es nebiju Lerija Bērda fans. Uzskatīju, ka viņš visu sasniedza tikai tāpēc, ka viņam paveicās,” podkāstā „Dan Patrick Show” atklāja NBA leģenda.

„Dončiču nevar salīdzināt ar Bērdu, bet klausieties. Es noteikti varu teikt, ka viņš grib kļūt varens un viņš kļūs varens,” uzskata O’Nīls. „Viņam ir daudz darāmā. Atceros, ka otrajā sezonā iekļuvu līgas 50 labāko spēlētāju skaitā un visi par to bija sajūsmā. Bet es zināju, es domāju: “Jūs, vecie, kas domājat, ka neesmu pelnījis atrasties 50 labāko vidū, skatieties uz to.”

„Luka profesionāli spēlē kopš 16 gadu vecuma un jau ir vienā līmenī ar labākajiem līgā. Pēc 2-3 gadiem neviens nespēs viņam līdzināties,” viedokli pauda Šaks.

Dončičs aizvada savu trešo sezonu pasaules spēcīgākajā basketbola līgā un šogad piedzīvos savu otro piedalīšanos Zvaigžņu spēlē un otrā reize, arī šoreiz sākot to starta pieciniekā. Šosezon 21 gadu vecais basketbolists laukumā gājis 32 spēlēs, atzīmējoties ar vidēji 28,6 punktiem, 8,4 atlēkušajām bumbām un deviņām piespēlēm. Visos šos rādītājos viņš ir komandas labākais spēlētājs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…