NBA leģenda par Viljamsonu: Tev jāspēlē vidēji 40 minūtes, tu nevari būt noguris…

23/01/2021 16:51

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģenda Karls Melouns uzskata, ka Ņūorleānas “Pelicans” jaunajai zvaigznei Zionam Viljamsonam laukumā būtu jāpavada vidēji 40 minūtes.

“Klausieties, man patīk Viljamsons, taču viņam ir jābūt formā,” podkāstā “Knuckleheads” sacīja Melouns. “Ja Zions nebūs formā, mēs nekad neuzzināsim, kāds ir viņa maksimālais potenciāls. Es joprojām, gaidu, kad Zions aizvadīs pilnu sasodītu NBA sezonu, turklāt viņam vidēji laukumā ir jāpavada 40 minūtes. Ja tu esi 21-23 gadus vecs puisis [Viljamsonam šobrīd ir 20 gadi], tev nevajadzētu būt nogurušam.”

Viljamsonam 20 gadu vecumā ir visai gara traumu vēsture un tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā amerikāņa auguma parametrus. Šosezon viņš ar svaru 128,8 kilogrami ir piektais smagākais spēlētājs līgā, taču tajā pašā laikā viņš ar augumu 200,6 centimetri ir tikai 173. garākais basketbolists NBA.

Viljamsons pagājušajā sezonā laukumā gāja tikai 24 mačos, jo viņš pēc daftēšanas uzreiz guva traumu. Šosezon viņš savukārt spēlējis 13 dueļos, vidēji iekrājot 23,7 punktus un 7,6 atlēkušās bumbas. Ja pagājušajā sezonā Zions laukumā ik spēli bija vidēji 27,8 minūtes, tad šosezon šis skaitlis ir uzaudzis līdz 32,7 minūtēm.

Viljamsonam šosezon ir 48. lielākais spēles laiks visā NBA, bet šobrīd pasaules spēcīgākajā līgā neviens vidēji nespēlē 40 minūtes. Vislielākā slodze ir Domantam Sabonim un Džeimsam Hārdenam, kuriem mačā katram ir vidēji 38,2 minūtes.

Ņemot vērā savainojumu likstas, “Pelicans” medicīnas personāls cenšas pēc iespējas vairāk saudzēt Viljamsonu. Iepriekš podkāsta “The Mismatch” apskatnieki Kriss Vernons un Kevins O’Konors vienā no raidījumiem spekulēja, ka Viljamsons, iespējams, šobrīd nespēlē tik agresīvi, kā varētu, jo viņš, iespējams, izvairās no pārslodzes, kā rezultātā varētu rasties savainojumi.

https://www.youtube.com/watch?v=XkX9TM1_RuI&ab_channel=ForgottenKingzTv

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…