NBA leģendas pēc “Lakers” uzvaras lielāko kritiku velta Plamlī: Ko pie velna viņš darīja?

Meisons Plamlī
Meisons Plamlī | Foto: Douglas P. DeFelice/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () leģendas Čārlzs Bārklijs, Kenijs Smits un Šakils O’Nīls pēc Rietumu konferences finālsērijas otrās spēles vislielāko kritiku veltīja Denveras “Nuggets” centram Meisonam Plamlī.

Jau vēstīts, ka “Lakers” aizvadītajā naktī ar 105:103 pārspēja Denveras “Nuggets”, pēdējo sekunžu metienu realizējot Entonijam Deivisam. Šajā epizodē viņu pienācīgi nenosedza Plamlī, kurš ļāva pretiniekam izdarīt brīvu metienu.

“Tā bija viena no labākajām spēlēm šajā “play-off”, ko esmu redzējis,” sacīja Bārklijs. “Denveras puisis Džokers [Nikola Jokiča iesauka] patiešām vēlējās aizvest savu komandu pretim uzvarai un es ļoti cienu “Nuggets”, bet no šādas situācijas būs grūti atgūties. Ko pie velna domāja Plamlī?”

Šobrīd rezultāts sērijā vēsta 2-0 par labu “Lakers”.

“Losandželosa gribēja, lai Deiviss saņem bumbu, atrodoties aiz Lebrona [Džeimsa], un izdara vieglu metienu,” epizodi, kurā Plamlī centās samainīt sedzamos spēlētājus ar Džerami Grantu, analizēja Smits. “Grants viņu neredzēja un līdz ar to Deiviss bija pilnīgi brīvs. Denvera aizmirsa, ka Deiviss ir arī perimetra spēlētājs un Plamlī apjuka, ieraugot, ka viņš dodas uz tālmetienu līniju. Viņš šajā ūdenī bija pārāk dziļi un vairs nespēja papeldēt.”

“Deiviss izdarīja ellišķīgu metienu, bet Plamlī nedrīkstēja to pieļaut,” turpināja Bārklijs, kuru papildināja Šaks. “Tā ir taisnība. Pirmkārt, viņam visu laiku bija jābūt pie Deivisa un Plamlī nedrīkstēja dot viņam brīvu vietu.”

Medija “The Athletic” apskatnieks Sets Partnovs vēlāk uzrakstīja, ka vaina jāuzņemas Plamlī, tādēļ, ka ja arī Grants būtu devies pie Deivisa, brīvs paliktu Lebrons, kurš līdz ar to nonāktu brīvā pozīcijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par