NBA: Līdz ar beigu signālu Viginss atnes Minesotai uzvaru pār “Thunder”

23/10/2017 08:28

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē tikās Oklahomsitijas “Thunder” un Minesotas “Timberwolves”. Līdz ar beigu signālu bumbu grozā no tālienes raidīja Minesotas kluba aizsargs Endrū Viginss, nodrošinot savai komandai panākumu – 115:113.

Spēle jau no paša sākuma bija visai saspringta un nevienai no komandām neizdevās doties lielākā izrāvienā. Mačs bija ļoti skatāms, jo abu vienību basketbolisti nekautrējās spēlēt uzbrūkošu un atlētisku basketbolu, regulāri izceļoties ar “slam-dank”. Spēles liktenis tika izšķirts pēdējās minūtes, kad vairākkārtīgi abu komandu līderi apmainījās ar metieniem, kas vadību deva te “Thunder”, te “Timberwolves”.

Pēdējās minūtes laikā ar trejačiem “Thunder” sastāvā izcēlās gan Rasels Vestbruks, gan komandas jaunieguvums Karmelo Entonijs, kurš savu jauno komandu izvirzīja vadībā četras sekundas līdz pamatlaika beigām. Bet viesi spēja atbildēt – Viginss saņēma bumbu pēc gala auta izspēles un devas uz priekšu, būdams tikko pāri centra līnijai, aizsargs izdarīja metienu un bumba līdz ar beigu sirēnu, ar atsitienu pret vairogu, iekrita grozā.

“Thunder” rindās rezultatīvākais bija Rasels Vestbruks, kurš guva 31 punktu, izcīnīja desmit bumbas zem groziem kā arī atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Karmelo Entonija kontā – 23 punkti. “Wolves” rindās pa 27 punktiem guva abi uzbrukuma līderi – Endrū Viginss un Karls Entonijs Tounss.

Otrā aizvadītās nakts spēlē uzvaru izcīnīja Ņūorleānas “Pelicans”, kuri ar 119:113 uzveica Losandželosas “Lakers”. Ar “double-double” uzvarētāju rindās izcēlās abi torņi – Entonijs Deiviss (27 punkti + 17 atl. bumbas) un Demarkus Kazinss (22 + 11).

Savukārt “Lakers” rindās rezultatīvākais bija Džordans Klarksons, kurš izcēlās ar 24 gūtiem punktiem. Atkal tuvu “triple-double” bija aizvadītā NBA drafta pirmais numurs Lonzo Bols, kurš guva astoņus punktus, atdeva 11 rezultatīvas piespēles un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem.