Antetokunmpo 40 punkti neglābj no zaudējuma pret Džeimsu un “Cavaliers”

08/11/2017 09:56

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē aizvadītajā naktī tikās divi no līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem – Lebrons Džeimss un viņa pārstāvētā Klīvlendas “Cavaliers” ar Janni Antetokunmpo un viņa Milvokī “Bucks” vienību.

Šajā “milžu cīņā” spēcīgāki izrādījās “Cavaliers” basketbolisti, taču rezultatīvākais spēlētājs tomēr bija grieķis Antetokunmpo ar 40 gūtajiem punktiem.

Pirmajā ceturtdaļā Klīvlenda spēja gūt 39 punktus, taču “Bucks” otrajā ceturtdaļā atbildēja ar to pašu un lielajā pārtraukumā komandas devās ar teju vienādu rezultātu – 65:67 Milvokī labā.

Otrajā spēles puslaikā veiksmīgāki izrādījās “Cavaliers” basketbolisti, svinot piekto uzvaru 11 mačos. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Kevins Lavs ar gūtajiem 32 punktiem, pievienojot arī 16 atlēkušās bumbas. Lebrons Džeimss bija ļoti tuvu, lai sasniegtu “tripple double” rādītājus – 30 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles.

“Bucks” vienībā Antetokunmpo 40 gūti punkti, deviņas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles. Malkolms Brogdons pievienoja 22 punktus bet Kriss Midltons 20.

Milvokī klubs ar četrām uzvarām desmit mačos pašlaik austrumu konferencē ieņem 12. vietu.

Citā aizvadītās nakts spēlē Nikola Jokičs guva 41 punktu Denveras “Nuggets” uzvarā pār Bruklinas “Nets”. Šī bija Jokiča rezultatīvākā spēle karjerā. Vēl pa 17 punktiem “Nuggets” rindās pievienoja Pauls Milsaps un Vils Bārtons.

Piekto panākumu pēc kārtas izcīnīja Filadelfijas “76ers”, kas viesos ar rezultātu 104:97 apspēlēja Jūtas “Jazz”. Benam Simonsam spēlē 16 punkti un 13 atlēkušās bumbas. Dario Saričs pievienoja 25 punktus.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Klīvlendas “Cavaliers” – Milvoki “Bucks” 124:119 (39:28, 26:39, 29:23, 30:29);

Indiānas “Pacers” – Ņūorleānas “Pelicans” 112:117 (37:34, 38:27, 19:35, 18:21);

Vašingtonas “Wizards” – Dalasas “Mavericks” 99:113 (34:36, 19:28, 23:26, 23:23);

Ņujorkas “Knicks” – Šarlotes “Hornets” 118:113 (32:41, 26:28, 25:25, 35:19);

Toronto “Raptors” – Čikāgas “Bulls” 119:114 (29:26, 36:19, 33:36, 21:33);

Sanantonio “Spurs” – Losandželosas “Clippers” 120:107 (32:26, 20:29, 40:21, 28:31);

Denveras “Nuggets” – Bruklinas “Nets” 112:104 (28:21, 29:25, 36:27, 19:31);

Jūtas “Jazz” – Filadelfijas “76ers” 97:104 (21:32, 23:14, 27:34, 26:24);

Portlendas “Trail Blazers” – Memfisas “Grizzlies” 97:98 (21:23, 29:24, 21:27, 26:24);

Sakramento “Kings” – Oklahomasitijas “Thunder” 94:86 (10:25, 32:16, 25:16, 27:29).