NBA: MVP duelī Adetokunbo pārspēj Lebronu un “Cavs” (VIDEO)

20/12/2017 09:10

Zaudējumu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) piedzīvojuši vicečempioni Klīvlendas “Cavaliers”, kas aizvadītajā naktī 116:119 izbraukumā atzina Milvolki “Bucks” pārākumu.

Divu līgas superzvaigžņu – Lebrona Džeimsa un Jaņa Adetokunbo duelī, pārāka bija Grieķijas talanta komanda.

Lebrons spēli noslēdza ar 39 gūtiem punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kamēr Adetokunbo bija tuvu “triple-double” – “Cavs” grozā “greek-freak” iemeta 27 punktus, zem groziem izcīnīja 12 bumbas un atdeva astoņas piespēles partneriem.

21 punktu “Cavaliers” rindās guva spēka uzbrucējs Kevins Lavs, bet “Bucks” rindās labs sneigums saspēles vadītājam Erikam Bledso – 26 gūti punkti.

Spēles otrajā un trešajā trešdaļā “Bucks” demonstrēja pārliecinošu sniegumu, atrodoties vadībā ar 103:83, tomēr “Cavaliers” ieslēdza apgriezienus un strauji spēja pietuvoties. “Cavaliers” veica izrāvienu 24:3 un izvirzījās vadībā. Zīmīgi, ka “Bucks” šajā sezonā katastrofāli spēlē tieši maču galotnēs, izlaižot jau uzvarētas spēles.

Tonijs Snels minūti līdz beigām realizēja trīspunktu metienu, “Cavaliers” ar precīzu raidījumu nespēja atbildēt. Adetokunbo nokārtoja mača likteni – izcīnīja bumbu, devās groza virzienā un guva divus punktus ar sodu.

Citā mačā Vašingtonas “Wizards” ar 116:106 pārspēja Ņuorleanas “Pelicans” vienību. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija aizsargs Bredlijs Bīls, bet ar “double-double” izcēlās saspēles vadītājs Džons Vols – 18 gūti punkti un desmit rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem labākais bija Entonijs Deiviss, kurš guva 37 punktus un pievienoja deviņas bumbas zem groziem. Otrs “Pelicans” tornis Demarkuss Kazinss guva 26 punktus un izcīnīja 12 bumbas.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Filadelfijas “76ers” – Sakramento “Kings” 95:101 (27:30, 30:18, 21:23, 17:30);

Vašingtonas “Wizards” – Ņūorleānas “Pelicans” 116:106 (36:19, 25:36, 32:15, 23:36);

Milvoki “Bucks” – Klīvlendas “Cavaliers” 119:116 (30:34, 39:24, 29:25, 21:33).