NBA nākamajā sezonā sagaida skatītāju piepildītas tribīnes

07/04/2021 18:36

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) paredz, ka, sākoties nākamajai sezonai, visās arēnas organizācijas varētu uzņemt maksimālo skaitu līdzjutēju, vēsta Ziemeļamerikas medijs ESPN.

Par pamatu šādam solim tiek ņemta šobrīd pieejamāka Covid-19 testēšana, kā arī vakcinācijas tempu palielināšana. Tāpat līga cer, ka jau šajā sezonā arēnās varētu palielināt skatītāju skaitu. NBA balstīsies arī uz savu ilggadējo sadarbības partneri “Clear”, kas pazīstams kā uzņēmums, kas spēj noskenēt cilvēka biometriskos datus, ko plaši izmanto simtiem lidostu visā pasaulē. Šī sadarbība palīdzētu visās 30 arēnās, kur norisinās NBA mači, nodrošināt veselības pārbaudes ar tehnoloģiju palīdzību.

Kā norāda “Clear” pārstāvis, tad šī tehnoloģija nogādātu arēnas darbiniekiem informāciju par to, vai konkrētais līdzjutējs var iekļūt arēnā, neatklājot personu datus un privāto informāciju par veselības stāvokli. Līga ziņo, ka šo tehnoloģiju jau izmanto aptuveni trešdaļa līgas vienību.

Lielākā daļa klubu jau šajā sezonā ir sākuši savās arēnu tribīnēs atļaut būt skatītājiem. Šobrīd apmeklējums ir ierobežots un limitēts ar konkrētu cilvēku skaitu, kas ir atkarīgs no ietilpības.

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…