NBA nosaka noteikumus spēlētāju viesiem “play-off” laikā

NBA, sportazinas.com
No kreisās - Damians Lilards, Gordons Heivords, Džeilens Brauns un Džeisons Teitums | Foto: EPA/ERIK S. LESSER

Nacionālā basketbola asociācija () noteikusi noteikumus gaidāmajiem līgas spēlētāju viesiem, kuri varēs ierasties Orlando esošajā Disnejlendā pēc pirmās “play-off” kārtas, ziņo ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Katram basketbolistam varēs būt četri viesi, kuru skaits var mainīties atkarībā no bērniem. Pēc pārbaudēm viesi varēs ceļot ar komandas transportu, kā arī tiem būs atļauts apmeklēt mačus.

Šajā viesu sarakstā var tikt iekļauti ģimenes locekļi un tuvi draugi. Viesi karantīnu var pavadīt trīs dienas komandas bāzē un pēc tam doties uz Orlando, kur turpināt vēl četras dienas atrasties izolācijā, vai arī pa taisno lidot uz Disnejlendu, kur uzreiz būs jādodas septiņas dienas karantīnā.

Noteiktas arī personas, kuras nevar atrasties viesu sarakstā – šī brīža vai nākotnes darbinieki vai biznesa partneri, ieskaitot aģentus, trenerus, masierus/fizioterapeitus, personīgos pavārus un tetovētājus.

Tāpat katra NBA komanda varēs pievienot divus personāla cilvēkus 22. augustā pirms konferenču pusfināliem, ziņo “The Athletic” žurnālists Šams Šaranija.

NBA izslēgšanas spēles sāksies 17. augustā. Datums, kas nolikts, nākamās kārtas sākumam, kad dueļus varēs apmeklēt arī viesi ir 31. augusts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par