NBA pastarīte atbrīvo galveno treneri

Igors Kokoškovs, sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () pastarīte Fīniksas “Suns” no amata atbrīvojusi vienības galveno treneri Igoru Kokoškovu.

47 gadus vecais serbu treneris pirms diviem gadiem aizveda Slovēnijas izlasi līdz Eiropas čempiontitulam, bet “Suns” galvenā trenera amatā tika iecelts pirms šīs sezonas.

Kokoškovs bija pirmais Eiropā dzimušais galvenais treneris NBA komandā. Viņš iepriekš 18 sezonas strādāja kā trenera palīgs Jūtas “Jazz”, Orlando “Magic”, Klīvlendas “Cavaliers”, Detroitas “Pistons” un Losandželosas “Clippers” vienībās. Neskaitot Slovēnijas izlasi, iepriekš viņš vadīja arī Gruzijas valstsvienību.

“Suns” komanda, kas aizvadītā gada draftā ar pirmo numuru izvēlējās centru Deandrē Ejtonu, šajā sezonā finišēja vien ar 19 uzvarām un 63 zaudējumiem, kas bija otrs sliktākais rādītājs visā līgā.

Komandu neglāba arī daudzsološais Devins Bukers. Ņemot vērā, ka “Suns” ir starp vājākajām šī brīža NBA komandā, tā pretendē uz pirmo numuru 2019. gada draftā. Komanda gan apsverot iespēju veikt negaidītu izvēli, ja tai tiks pirmais numurs un izvēlētais Dža Morantu, nevis Zionu Vijamsonu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par