NBA paziņo individuālo balvu finālistus, “Celtics” stūrmanis uz labākā trenera trofeju nepretendēs

22/04/2024 10:20
Nokopēts
Džo Mazulla

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) nosaukusi individuālo balvu finālistus septiņās nominācijās.

Uz katru no trofejām pretendē pa trīs kandidātiem, kuri tika izvēlēti pēc sporta žurnālistu balsojuma. Katras balvas ieguvējs tiks paziņots “play-off” laikā, sākot no 23. aprīļa.

Uz vērtīgākā spēlētāja balvu pretendē Šejs Džildžess-Aleksandrs, Luka Dončičs un Nikola Jokičs, uz labākā aizsardzības spēlētāja balvu pretendē Bems Adebajo, Rūdijs Gobērs un Viktors Vembanjama, uz progresējošākā spēlētāja balvu pretendē Tairīzs Maksijs, Alperens Šengīns un Kobijs Vaits, uz labākā debitanta balvu pretendē Čets Holmgrens, Brendons Millers un Viktors Vembanjama, uz labākā rezervista balvu pretendē Maliks Monks, Bobijs Portiss un Nazs Rīds, uz labākā spēlētāja maču galotnēs (clutch player) pretendē Stefans Karijs, Demars Derozans un Šejs Džildžess-Aleksandrs, bet uz labākā trenera balvu pretendē Marks Deignklts, Kriss Finčs un Džamals Mozlijs.

Jāatzīmē, ka starp pretendentiem uz labākā trenera balvu nav iekļuvis Kristapa Porziņģa pārstāvētās Bostonas “Celtics” stūrmanis Džo Mazulla, kura vadībā “Celtics” svinēja 64 uzvaras pamatturnīrā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
3.4
3.2
2.2
8.5
4.8
1.27
1.23
6.25
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām