NBA piemēro naudas sodu Grīnam par viņa izteikumiem Bukera virzienā

Dreimonds Grīns
Dreimonds Grīns | Foto: AP Photo/Jeff Chiu

Nacionālā basketbola asociācija () piemērojusi 50 000 dolāru naudas sodu vienam no Goldensteitas “Warriors” līderiem Dreimondam Grīnam par viņa izteikumiem Fīniksas “Suns” spīdekļa Devina Bukera virzienā.

Grīns televīzijas kanālā “TNT” basketbola studijā izteicās, ka Bukeram vajadzētu meklēt jaunu klubu. “Liels prieks, ka viņš rāda lielisku sniegumu, bet dabūjiet manu draugu prom no Fīniksas,” tiešs bija Grīns. “Tas nav labi viņam un viņa karjerai. Vēlos, lai viņš spēlē komandā, kas rāda labu sniegumu un regulāri uzvar, jo Bukers ir tāda tipa spēlētājs.”

Raidījuma vadītājs pavaicāja Grīnam, vai viņš šādā veidā mēģina pārvilināt Bukeru uz citu klubu, uz ko “Warriors” spēlētājs atbildēja: “Varbūt…”

NBA oficiālajā ziņojumā rakstīja, ka Grīns pārkāpis noteikumus, kas saistīti ar spēlētāju, kuriem ir kontrakti ar kādu no komandām, mēģinājumu pārvilināt uz citu klubu. Grīns tviterī īsi un konkrēti atbildējis uz saņemto sodu.

“Suns” ir pārsteidzošākā komanda Orlando “burbulī”, jo piecos mačos tā nav zaudējusi ne reizi, liekot iespringt citām vienībām, kas cīnās par astoto vietu Rietumos.

Komandas līderis ir tieši Bukers, kurš ļāvis Fīniksai (31-39) šobrīd ieņemt 10. vietu, kamēr devītā ir Portlendas “Trail Blazers” (32-39), bet astotā Memfisas “Grizzlies” (33-37).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par