NBA pieņem lēmumu par algu samazināšanu komisāram un līgas vadībai

Ādams Silvers, sportazinas.com
Ādams Silvers | Foto: NBA

Koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā tiks samazinātas Nacionālās basketbola asociācijas () vadības algas, ziņo ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Viņš vēsta, ka aptuveni 100 cilvēkiem, kuriem ir lielākās algas organizācijā, maksās par 20% mazāk. Šo cilvēku vidū būs arī līgas komisārs un viņa vietnieks Marks Tatums. Algas samazināšana neskars apkalpojošo personālu.

“Pienācis laiks, kad mums, gluži kā citām organizācijām, jāpieņem daži īstermiņa lēmumi, lai palīdzētu mūsu biznesam tikt galā ar strauju ekonomiskās situācijas maiņu,” teica NBA pārstāvis Maiks Bess sarunā ar ESPN žurnālistu.

Jau ziņots, ka NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību, uz nenoteiktu laiku pārtraukusi sezonu. Šobrīd nav zināms, kad tā varētu turpināties, taču pagaidām līgas vadība ir diezgan optimistiski noskaņota un cer, ka arī šosezon čempione tiks noskaidrota.

Savukārt vairāki NBA basketbolisti ziedojuši lielas naudas summas, lai klubi varētu turpināt maksāt algas mājas arēnu darbiniekiem. Šajā laikā viņi ir riska grupā, jo šo cilvēku ienākumi ir atkarīgi no pasākumiem arēnās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par