NBA “play-off” basketbols ar zaudējumu atgriežas pie “Nets” faniem

19/04/2019 07:33

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets” aizvadītajā naktī pēc četru gadu pārtraukuma aizvadīja pirmo “play-off” spēli savu skatītāju priekšā. Svētki tomēr neizdevās, jo “Nets” ar 115:131 atzina Filadelfijas “76ers”, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā nonākot iedzinējos ar 1-2.

Arī šoreiz Kurucam bija atvēlēta vieta “Nets” komandas sākuma pieciniekā, bet laukumā cēsinieks pavadīja 19 minūtes, izceļoties ar trīs gūtiem punktiem (1p. 1/2, 2p, 1/2, 3p. 0/3), piecām izcīnītām bumbām zem groziem un vienu rezultatīvu piespēli.

“76ers” sastāvā nebija viena no komandas līderiem – Žoela Embīda, tomēr arī bez centra spēlētāja komandā atradās līdera lomas izpildītāji: Bens Simonss atzīmējās ar 31 gūtu punktu, Tobiass Hariss guva 29, pievienojot 16 atlēkušās bumbas, kamēr 26 guva pieredzējušais snaiperis Dž.Dž Rediks (3p. 5/9.)

Bruklinas vienības sastāvā ar 26 punktiem izcēlās D’andželo Rasels, tāpat 26 punkti Kerisa Leverta kontā.

“Nets” vienība aizvadīja kārtējo slikto spēli aizsardzībā. Ja sērijas pirmajā mačā, kuru Bruklina uzvarēja, tika ielaisti 102 punkti, tad sērijas otrajā un trešajā mačā vidēji ielaisti 138 punkti.

“Mēs nespējām apturēt viņu uzbrukumus,” pēc cīņas sacīja “Nets” uzbrucējs Džo Hariss. “Mēs nevaram ļaut trīs pretinieku spēlētājiem gūt 30 punktus un cerēt uzvarēt spēles.”

Bruklinas basketbolistiem būs iespēja savu skatītāju priekšā revanšēties “76ers” jau naktī uz sestdienas vakarā – plkst. 22:00 pēc Latvijas laika.