NBA play-off: “Cavaliers” uzbrukums parāda klasi un uzvar “Pacers” (VIDEO)

18/04/2017 10:56

Kairijam Ērvingam, Lebronam Džeimsam un Kevinam Lavam trijatā gūstot 89 punktus, pērnās sezonas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempione Klīvlendas “Cavaliers” pirmdien izcīnīja uzvaru izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēlē.

“Cavaliers” Austrumu konferences ceturtdaļfināla otrajā mačā savā laukumā ar 117:111 (32:29, 31:29, 20:33, 21:33) pārspēja Indiānas “Pacers”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

“Cavaliers” rindās rezultatīvākais bija Ērvings, kurš sameta 37 punktus, 27 punkti un 11 atlēkušās bumbas Lavam, bet ar 25 punktiem un desmit bumbām zem groziem atzīmējās Džeimss.

“Pacers” komandā ar 32 punktiem izcēlās Pols Džordžs, bet 23 punktus iemeta Džefs Tīgs.

“Cavaliers” mača gaitā iekrāja 19 punktu pārsvaru, taču ceturtajā ceturtdaļā tas tika sadeldēts līdz četriem punktiem.

“Redzēju kļūdas. Mums vajag rūpīgāk attiekties pret savu spēli. Atdevām bumbu, kā rezultātā zaudējām punktus. Pēc mūsu 19 kļūdām ielaidām 24 punktus. Ir grūti uzvarēt, ja spēlējam šādi,” teica “Cavaliers” galvenais treneris Tairons Lū.

Sērijas trešā spēle notiks ceturtdien Indianapolisā.

LETA jau vēstīja, ka latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien palika uz rezervistu soliņa, bet viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” savā laukumā ar 96:82 (29:16, 27:21, 19:28, 21:17) pārspēja Memfisas “Grizzlies”, sērijā panākot 2-0.