NBA spēlētāji un Maikls Džordans metas aizstāvēt Džeimsu par Trampa izteikumiem

Maikls Džordans, sportazinas.com

Jau vēstīts, ka ASV prezidents vakar savā ”Twitter” kontā uzsvēris, ka raidījuma vadītājs Dons Lemons licis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigznei Lebronam Džeimsam ”izskatīties gudri, kas nav viegli izdarāms”.

“Lebronu Džeimsu tikko intervēja stulbākais televīzijas cilvēks – Dons Lemons. Viņš lika Džeimsam izskatīties gudram, kas nav viegli izdarāms. Man patīk Maiks,” rakstīja ASV galva.

Pēc notikušā vairāki NBA spēlētāji, kā arī leģendārais Maikls Džordans metās aizstāvēt Džeimsu, izsakot savu viedokli par ASV prezidentu.

Džordans  NBC News izteicies, ka viņš šajā situācijā atbalsta trīskārtējo NBA čempionu: “Es atbalstu Džeimsu. Viņš savā kopienā ir izdarījis lielisku darbu.”

Pirms dažām dienām Džeimss sarunā ar CNN veltīja kritiku Trampam, kas, visticamāk, izraisīja ASV prezidenta vēlmi atbildēt: “Pēdējos mēnešos esmu novērojis, ka Tramps izmanto sportu, lai sadalītu mūs. Tas ir kas tāds uz ko varu atsaukties. Es nevaru uz to skatīties no malas. Sports bija mana pirmā iespēja saskarties ar baltajiem. Man bija iespēja uzzināt par viņiem, bet viņiem bija iespēja uzzināt par mani… Un tas viss bija tikai un vienīgi pateicoties sportam.”

Tāpat Džeimsu metās aizstāvēt vairāki citi NBA spēlētāji. Stefans Karijs, piemēram, sociālajā vietnē Twitter atsaucās uz rakstu par Džeimsu, sakot, lai viņš turpina savu darbu.

Tikmēr Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Bredlijs Bīls paudis, ka viņam Tramps ir apnicis.

Nedaudz garāks viedoklis bija Jūtas “Jazz” saspēles vadītājam Donovanam Mičelam, kurš nosauca ASV prezidentu par nedrošu: “Tā ir zīme par cilvēka nedrošumu. Viņš uzbrūk citiem, lai pats justos labāk. Man ir žēl, ka jauniem cilvēkiem ir jāredz tik stulbi twīti, kā šis. Viņi pieaugs un domās, ka tas ir labi.”

Tikmēr kolorītais Goldensteitas “Warriors” spēlētājs Niks Jangs izteicies, ka Džeimss kādu dienu pats būs ASV prezidents.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par