NBA tuvojas skaidrībai par šīs sezonas likteni

Toronto Raptors, sportazinas.com
Pagājušās sezonas NBA čempione Toronto "Raptors" | Foto: NBA

Nacionālā basketbola asociācija () arvien vairāk tuvojas skaidrībai par to, kāds būs šīs sezonas liktenis. spēles koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ nenotiek jau vairāk nekā divus mēnešus.

NBA uzsākusi sarunas ar “Disney” par sezonas atsākšanu Orlando esošajā Disnejlendā jūlija beigās. Plānots, ka tur esošajā “Wide World of Sports” kompleksā notiks pilnīgi visas atlikušās sezonas spēles.

Vairāki NBA insaideri kā Marks Steins, Adrians Vodžnarovskis, Ramona Šelburna un Šams Šaranija noskaidrojuši pašreizējās aktualitātes.

Šaranija saņēmis informāciju no līgas iekšējiem avotiem, ka NBA vadība izsūtījusi aptauju 30 ģenerālmenedžeriem, kur viņiem ir iespēja izteikt savas domas par sacensību turpināšanas formātiem un citām idejām. NBA tic, ka šī aptauja ļaus pieņemt pareizāku lēmumu par sezonas turpināšanu.

NBA ir vairāki sezonas turpināšanas scenāriji, raksta Šaranija, par kuriem viedoklis jāizsaka visiem ģenerālmenedžeriem.

  1. Turpināt sezonu ar klasisku “play-off” izspēli, ņemot vērā komandu pašreizējo vietu vietu sadalījumu regulārajā čempionātā.
  2. “Play-off Plus”, kad atsevišķā turnīrā tiktu noskaidrots pilnīgais izslēgšanas spēļu sastāvs. Piemēram, 18, 20, 22 vai 24 komandas varētu izspēlēt īsu turnīru, lai noskaidrotu “play-off” sastāvu.
  3. Pabeigt 82 spēļu regulāro sezonu.
  4. Pabeigt 82 spēļu regulāro sezonu, izspēlēt “play-in” un “play-off” turnīrus.
  5. Izspēlēt 72 vai 76 regulāro sezonu
  6. Sākt ar “play-off” izspēli, neņemot vērā konferences.
  7. Vēlākās iespējamās sezonas beigas – 15. septembris, 1. oktobris, 15. oktobris vai 1. novembris.

Tāpat ESPN noskaidrojis, ka NBA gatavo loģisku plānu, kurā viena no idejām ir pirms sezonas atsākšanas visiem spēlētājiem aizvadīt vienu vai divu nedēļu ilgus individuālus treniņus savu komandu treniņu hallēs, kā arī pēc tam divu vai trīs nedēļu kopējo komandas treniņnometni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par