NBA TV raidījums: “Knicks” tikai ar veselu Porziņģi ir izredzes pacīnīties par “play-off”

Kristaps Porzingis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis kopā "Knicks" komandas biedriem Foto: Charles Wenzelberg/NY Post

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) televīzijas raidījums “The Starters” savos pirmssezonas raidījumos atbild uz vairākiem intriģējošiem jautājumiem jeb “50 burning questions” par gaidāmo sezonu.

Kā 15. jautājums raidījuma vadītājiem bija – Vai Ņujorkas “Knicks” šosezon iekļūs izslēgšanas turnīrā? Uz šo jautājumu visi kā viens atbildēja noraidoši, ar piebildi, ka ņujorkieši uz “play-off” var cerēt tikai gadījumā, ja sastāvā būs Kristaps Porziņģis, kurš gan joprojām atlabst pēc februārī gūtā ceļgala krustenisko saišu plīsuma.

“Ja viņu rīcībā visu sezonu būtu Porziņģis, domāju, ka viņi noteikti cīnītos par vietu “play-off”. Viņš ir labākais spēlētājs un komandas nākotnes cerība. Runā, ka viņš varētu atgriezties februārī, taču nekas nav akmenī kalts. Kluba vadība nevēlas sasteigt Kristapa atgriešanos laukumā. Komandai joprojām ir savas drafta izvēles tiesības nākamvasar, tāpēc nav pamats steigai,” savu viedokli pauda Trejs Kērbijs.

“Ja Porziņģis būtu “Knicks” sastāvā jau no pirmās pamatturnīra spēles, tad es Ņujorkai redzētu iespējas iekļūt “play-off”.”

Tikmēr cits raidījuma vadītājs Lī Eliss uzsvēra komandas galvenā trenera Deiva Fizdeila nozīmi klubā: “Uzskatu, ka viņš ir pareizais treneris. Sezona solās būt gana smaga, taču nākotne “Knicks” izskatās visai gaiša. It sevišķi ar šovasar draftēto Kevinu Noksu sastāvā, kurš, manuprāt, būs labs spēlētājs. Tas prasīs laiku, taču paredzu, ka “Knicks” nebūs tik slikti kā pēdējos gados.”

Ņujorkas vienība “play-off” pēdējo reizi sasniedza 2012./2013. gada sezonā.

Pēdējo no paredzētajām piecām pārbaudes spēlēm “Knicks” aizvadīs naktī uz sestdienu, atkārtoti tiekoties ar Rodiona Kuruca pārstāvēto Bruklinas “Nets”, bet NBA pamatturnīru ņujorkieši atklās 18. oktobrī, uzņemot Atlantas “Hawks”.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par