NBA: “Wizards” nolauž Austrumu vicelīderi, Džordža 43 punkti neglābj “Thunder” (VIDEO)

02/02/2018 10:26

NBA šonakt aizvadītas piecas spēles, kurās bez jau ziņotā Dāvja Bertāna “Spurs” zaudējuma (91:102) Hjūstonas “Rockets” komandai uzmanības cienīgs ir arī Vašingtonas “Wizards” otrajā puslaikā izcīnītais panākums pār Austrumu konferences vicelīderi Toronto “Raptors” – 122:119.

Šī mača pirmajā puslaikā “Raptors” vairākkārt sev ieguva desmit vai vairāk punktu pārsvaru, tomēr allaž tas bija ļoti īslaicīgs. Otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma jau “Wizards”, kas izcīnīja savu trešo uzvaru pēc kārtas, ar bilanci 29-22 pakāpjoties uz Austrumu konferences piekto pozīciju.

Tikmēr Pola Džordža gūtie 43 punkti neglāba Oklahomasitijas “Thunder” no sakāves viesos pret Denveras “Nuggets” – 124:127.

Maču sev pierastajā augstkalnē veiksmīgāk uzsāka “Nuggets”, kas pirmā puslaika gaitā ieguva pat 19 punktu pārsvaru (66:47). Arī otrā puslaika sākumā dominēja mājinieki (96:76), tomēr beigās ofensīvu veica “Thunder”, kas uz brīdi pat pārņēma vadību (117:116). Pašā galotnē gan veiksmīgāki izrādījās “Nuggets” basketbolisti, izcīnot uzvaru ar 127:124.

Visbeidzot debiju Detroitas “Pistons” sastāvā piedzīvojis bijušais Losandželosas “Clippers” līderis Bleiks Grifins, kurš ar 24 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām kaldināja savas komandas uzvaru pār pastarīti Memfisas “Grizzlies” – 104:102.

NBA 2. februāra nakts spēļu rezultāti:

Detroitas “Pistons” – Memfisas “Grizzlies” 104:102 (27:25, 24:26, 31:25, 22:26);

Vašingtonas “Wizards” – Toronto “Raptors” 112:119 (27:34, 28:28, 33:25, 34:32);

Minesotas “Timberwolves” – Milvoki “Bucks” 108:89 (23:17, 37:22, 19:22, 29:28);

Sanantonio “Spurs” – Hjūstonas “Rockets” 91:102 (14:27, 24:27, 32:28, 21:20);

Denveras “Nuggets” – Oklahomasitijas “Thunder” 127:124 (40:33, 32:24, 32:32, 23:35).