NBA zaudēs iespaidīgu naudas summu, ja sezona sāksies janvārī

Ādams Silvers
Ādams Silvers | Foto: Kim Klement-USA TODAY Sports

Nacionālā basketbola asociācija () zaudēs milzu naudas summu, ja nākamā sezonā sāksies 2021. gada janvārī, ziņo Ziemeļamerikas medijs ESPN.

Ja tiks pieņemts lēmums jauno sezonu sākt janvārī tad līga varētu zaudēt ieņēmumus apmēram no 500 miljonu (aptuveni 428 miljoni eiro) līdz vienam miljardu (aptuveni 856 miljonu eiro) ASV dolāru vērtībā. Jau maču aizvadīšana bez līdzjutējiem līgas ieņēmumos atspoguļojas ar četru miljardu ASV dolāru (apmēram 3,43 miljonu eiro) zaudējumu.

Arī spēlētāji cietīs no šīm izmaiņām. Proti, ieņēmumi tiks samazināti ne tikai līgai, bet arī pašiem basketbolistiem.

NBA un līgas spēlētāju asociācija (NBPA) joprojām ir nesaskaņās par sezonas sākuma datumu. Arodbiedrība līdz šim nepiekrīt līgas plānam 22. decembrī sākt saīsinātu 72 spēļu regulāro sezonu un pabeigt NBA finālsēriju pirms vasaras olimpiskajām spēlēm jūlijā.

Jau iepriekš vēstīts, ka NBA turpina dot priekšroku tam, ka spēles vajadzētu spēlēt ierastajā formātā, nevis “burbuļos” vai vairāku “burbuļos”. Tāpat līga arī meklē veidus, kā samazināt ceļojumu skaitu sezonas laikā, un, iespējams, aizvadīt vairāk mačus ar vienu komandu.

Tāpat tiek ziņots, ka NBA vēlas arī nākamajā sezonā iekļaut Orlando “burbuļa” formāta “play-in” turnīru, lai noskaidrotu katras konferences astotās vietas regulārajā sezonā, kas dotu iespēju startēt izslēgšanas spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par