NBA zvaigzne iegādājas daļu no futbola kluba

Kairijs Ervings un Kevins Durants, sportazinas.com
Kairijs Ervings un Kevins Durants | Foto: Brooklyn "Nets"

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” spēlētājs iegādājies daļu no Ziemeļamerikas futbola līgas komandas Filadelfijas “Union”.

Pašlaik nav zināms, cik lielu daļu Durants iegādājies, taču mediji uzskata, ka tie ir ne vairāk par 5% no kluba daļām. Nav vēstīts arī, vai NBA superzvaigzne pirkumu veicis par saviem līdzekļiem, vai arī izmantojis kopā ar savu aģentu Ričardu Kleimenu nodibinātā uzņēmuma naudu.

Iegādāties futbola klubu īpašumtiesības ir kļuvušas diezgan populāras NBA zvaigžņu vidū. Piemēram, Džeimsam Hardenam pieder apmēram 3,5% Hjūstonas “Dynamo”. Lebrons Džeimss 2011. gadā nopirka divus procentus no Anglijas kluba “Liverpool” par aptuveni 6,5 miljoniem ASV dolāru (aptuveni 5,75 miljoni eiro). Šobrīd šīs akcijas vērtība ir ievērojami palielinājusies.

Durants savā basketbolista karjerā laikā tikai par spēlēšanu līdz šai sezonai bija saņēmis 187,2 miljonus dolāru (ap 166 miljoniem eiro). Par šo sezonu viņam jāsaņem vēl gandrīz 37,2 miljoni dolāru (ap 33 miljoniem eiro).

31 gadu vecais Durants ir ne tikai divkārtējais NBA čempions “Warriors” rindās, bet arī 10-kārtējais zvaigžņu spēles dalībnieks un 2014. gada vērtīgākais spēlētājs. Savukārt ASV izlases sastāvā viņš divas reizes kļuvis par olimpisko čempionu un vienu reizi – par pasaules čempionu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par