NBA zvaigznes varētu izlaist sezonas pirmo mēnesi, ja tā sāksies šogad

Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss
Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss | Foto: Losandželosas "Lakers"

Nacionālās basketbola asociācijas () spīdekļi varētu nespēlēt 2020./2021. gada sezonas pirmajā mēnesī, ja tā sāksies šī gada decembrī.

Pagaidām par nākamo sezonu ir daudz jautājumu. Viens no plāniem paredz, ka tās pirmā spēle varētu tikt aizvadīta jau Ziemassvētkos, cits variants ir sākt sezonu 1. janvārī. Jāatzīmē, ka parasti pārtraukums starp divām sezonām ir aptuveni četri mēneši. Koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ 2019./2020. gada sezonā noslēdzās krietni vēlāk – oktobra sākumā.

Ja nākamais čempionāts tiešām tiks uzsākts decembra beigās, tad pārtraukums starp divām sezonām būs mazāks par trīs mēnešiem. Tas varētu novest pie situācijas, ka līgas zvaigznēm būs nepieciešama papildus atpūta. Par šāda scenārija iespējamību savā “Twitter” kontā raksta Losandželosas “Lakers” basketbolists .

“Šovs turpināsies, bet neraudiet, kad zvaigznes nebūs redzamas televīzijā. Tas attiecas uz komandām, kuras aizvadījušas pilnu sezonu,” viedokli pauda NBA čempions.

Domu atbalsta arī “Lakers” aizsargs Denijs Grīns, kurš pārliecināts, ka vairums no viņa komandas biedriem nevēlēsies spēlēt tik agri. “Ja mums pateiks, ka nākamā sezona sākas decembrī, domāju, ka lielākā daļa no puišiem teiks, lai tas notiek bez viņiem. Nedomāju, ka Lebrons Džeimss spēlēs sezonas pirmajā mačā, pat sezonas pirmajā mēnesī. Iespējams, viņš trenēsies ar mums. Nedomāju, ka puiši gribēs spēlēt. Brīvprātīgi noteikti nē,” teica Grīns “Ringer” podkāstā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par