NBA Zvaigžņu spēlē uzvar Rietumi. Tiek labots 55 gadus vecs rezultativitātes rekords (+VIDEO)

20/02/2017 07:12

Ņūorleāna (ASV), 20.febr., LETA–DPA. Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēlē svētdien Rietumu konferences komanda ar 192:182 (48:53, 49:39, 47:47, 48:43) pārspēja Austrumu konferences basketbolistus, bet par mača vērtīgāko spēlētāju tik atzīts uzvarētāju vienības pārstāvis Entonijs Deiviss, kurš ar 52 punktiem laboja šī paraugmača rezultativitātes rekordu.

Ņūorleānas “Pelicans” basketbolists Deiviss, kurš svētdien spēlēja savu tribīņu priekšā, par desmit punktiem laboja Vilta Čemberleina 1962.gadā sasniegto rekordu.

Deiviss šajā mačā 18 punktus guva ar “slam-dunk” palīdzību. Īpaši rezultatīvs viņš bija ceturtajā ceturtdaļā, kad sameta 20 punktus.

Vēl Rietumu konferences komandā 41 punktu sameta Rasels Vestbruks, bet ar “triple-doulbe” atzīmējās Kevins Durants, kuram 21 punkts, desmit atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Austrumu komandā ar 30 punktiem izcēlās Jannis Adetokunbo, bet Kristapa Porziņģa komandas biedrs Ņujorkas “Knicks” komandā Karmelo Entonijs iemeta desmit punktus.

“Bija ļoti daudz patīkamu brīžu. Komandas biedri izdarīja labu darbu, meklējot man iespējas. Bija tiešām patīkami spēlēt kopā ar šiem basketbolistiem. Pēc trešās ceturtdaļas man bija 32 punkti, teicu komandas biedriem, ka gribu 50. Tobrīd Vestbruks teica, ka rekords ir 42. Gribēju savai pilsētai nopelnīt šo MVP trofeju, jo īpaši pēc tornado pārciešanas,” teica Deiviss.

LETA jau vēstīja, ka Visu zvaigžņu spēles meistarības konkursā sestdien uzvaru izcīnīja Porziņģis. Savukārt skaistāko “slam-dunk” izpildīja Glens Robinsons no Indiānas “Pacers”, bet tālmetienu konkursā uzvarēja Ēriks Gordons no Hjūstonas “Rockets”.

Tikmēr piektdien Porziņģis guva 24 punktus un kaldināja Pasaules izlases uzvaru NBA Uzlecošo zvaigžņu mačā. Pasaules komanda šajā mačā, kas tika aizvadīts divos puslaikos, ar rezultātu 151:140 pārspēja ASV izlasi.

Pērn NBA Visu zvaigžņu spēlē Rietumu konference ar 196:173 uzveica Austrumus.

Kopumā 66 paraugmačos 37 reizes uzvarējusi Austrumu konferences komanda, bet 29 panākumi Rietumu kontā.