Ne spēles bez vārtiem – Mesi rezultatīvs “Inter” kārtējā uzvarā

12/08/2023 10:38
Lionels Mesi

Augstākās futbola līgas (MLS) komandas Maiami “Inter” zvaigzne Lionels Mesi aizvadītajā naktī turpināja rezultatīvo spēļu sēriju, atzīmējoties ar vārtu guvumu Līgu kausa uzvarā pret “Charlotte” ar 4:0.

Argentīnietis bija rezultatīvs 86. minūtē, pirms tam uzvaru jau bija nokārtojuši viņa partneri – pirmajā puslaikā precīzi bija Žozefs Martiness un Roberts Teilors, savukārt 78. minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja “Charlotte” aizsargs Adilsons Malanda.

Mesi tie bija astotie vārti piecās spēlēs. Pēc pievienošanās komandai viņš bija precīzs katrā spēlē, kurā argentīnietis parādījās laukumā. Jāatzīmē, ka visos piecos mačos ar uzbrucēja dalību “Inter” svinēja uzvaras.

Šī uzvara ļāva “Inter” sasniegt Līgu kausa pusfinālu, kurā Maiami komanda spēkosies ar Filadelfijas “Union”. Šis mačs notiks naktī uz 16. augustu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.