Neapstādināmais Ābols aizvada fantastisku maču un izceļas ar “hat-trick” (VIDEO)

21/01/2023 21:26
Rodrigo Ābols

Zviedrija

Šovakar Zviedrijas augstākajā līgā (SHL) ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Rodrigo Ābols, sekmējot “Orebro” panākumu ar 4:2 pār Jenšēpingas “HV 71”. Jāatzīmē, ka ārpus pieteikuma palika Rihards Marenis.

“Orebro” kapteinis dominēja jau mača ievadā, ar diviem goliem atzīmējoties jau pirmajā periodā. Vispirms sestajā minūtē Ābols bija izveicīgākais vārtu priekšā un atklāja spēles rezultātu, bet 12. minūtē viņš pēc lieliska individuālā reida pārsvaru dubultoja. Savu vārdu latvietis atkal teica izšķirošajā trešdaļā, gūstot savus trešos un komandas ceturtos vārtus, nokārtojot gala rezultātu.

Mačā kopumā viņš 16 minūtēs un 42 sekundēs izdarīja četrus metienus pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 75% iemetienu, kā arī spēli pabeidza ar fantastisku lietderības koeficientu +4.

Ābola pirmais vārtu guvums

Ābola otrais vārtu guvums

Tie Ābolam bija 12.,13. un 14. vārti šosezon, kas viņam ļāvis kļūt gan par komandas labāko snaiperi, gan rezultatīvāko spēlētāju (14+15). “Orebro” ar izcīnītiem 60 punktiem ieņem piekto vietu SHL tabulā.

Somija

Oskara Batņa un Mikeli “Jukurit” Somijas līgas mačā ar  2:1 pārspēja “SaiPa”.  Batņa 13 minūtēs un 44 sekundēs nopelnīja četras soda minūtes un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. “Jukurit” pārtrauca divu zaudējumu sēriju un turnīra tabulā ieņem devīto vietu.

Šveice

Savu uguņošanu Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) turpināja Toms Andersons, kurš atdeva trīs rezultatīvas piespēles, palīdzot “La-Chaux-De-Fonds” ar 8:1 sagraut “Thurgau”.  Lielisks arī bija Haralds Egle. Viņš ar divām rezultatīvām piespēlēm sekmēja “Langenthal” panākumu ar 4:3 pār “Visp”. Anderons ir līgas rezultatīvākais spēlētājs (17+38), kamēr Egle ir piektais labākais hokejists (13+36).

Nacionālajā jeb spēcīgākajā līgā (NL) latviešu duelī panākumu svinēja Ronalds Ķēniņš un “Lausanne”, kas ar 5:4 papildlaikā izrāva uzvaru pret Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski ierindā. Rezultatīvs sniegums Ķēniņam, kurš guva savus trešos vārtus šosezon. Vārtsargs Ivars Punnenovs palika ārpus Lozannas vienības pieteikuma. Vēl Deniss Smirnovs un Ženēvas “Servette” ar 4:1 apspēlēja “Biel”.