Neapturamais Hālands pēc mēneša pauzes atgriežas ar vārtiem un ieiet bundeslīgas vēsturē

27/11/2021 21:09
Erlings Hālands

Vācija

Pēc mēneša izlaišanas gurna traumas dēļ laukumā atgriezies Vācijas bundeslīgas kluba Dortmundes “Borussia” supertalants Erlings Hālands, kuram bija nepieciešamas tikai septiņas minūtes, lai gūtu vārtus un kaldinātu viņa pārstāvētā kluba uzvaru ar 3:1 pret “Wolfsburg”.

Hālands nāca uz maiņu 73. minūtē un lai gūtu vārtus viņam bija nepieciešamas tikai septiņas minūtes, tobrīd panākot 3:1. Hālands guva 50. vārtus savā 50. bundeslīgas spēlē, tādējādi to paveicot visātrāk turnīra vēsturē, turklāt kļuva par jaunāko futbolistu, kurš sasniedzis 50 golu robežu Vācijas augstākajā līgā.

Vēl dortmundiešiem vārtus guva Emre Džans un Donjels Malens, bet vienīgo reizi “Wolfsburg” rindās izcēlās Vouts Veghorsts, kurš jau otrajā minūtē panāca 1:0. “Borussia” gan prata ne tikai atspēlēties, bet arī izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Citos bundeslīgas mačos “Koln” ar 4:1 sagrāva Menhengladbahas “Borussia”, “Hertha” cīnījās 1:1 ar “Augsburg”, bet “Hoffenheim” ļoti rezultatīvā cīņā ar 6:3 uzvarēja “Greuther Furth”. Vēl “Freiburg” 1:2 zaudēja “Bochum”, bet Minhenes “Bayern” ar 1:0 grūtā cīņā uzvarēja “Arminia Bielefeld”, vienīgos vārtus gūstot Līrojam Sanē.

Anglija

Anglijas premjerlīgā panākumu izcīnīja Londonas “Arsenal”, kas ar 2:0 pārspēja Ņūkāslas “United”, uzvarētājiem vārtus gūstot Bukajo Sakam un Gabrielam Martinelli. Tikmēr “Aston Villa” ar 2:1 uzvarēja “Crystal Palace”, uzvaru viesiem atnesot Metam Targetam un Džonam Makginam.  “Aston Villa” tā bija otrā uzvara pēc kārtas jaunā galvenā trenera un Anglijas futbola leģendas Stīvena Džerārda vadībā.

Vēl citā mačā “Liverpool” ar 4:0 sagrāva “Southampton”, divreiz atzīmējoties Diogo Žotam un katram pa golam pievienojot Tjagu Alkantaram un Virdžilam van Dijkam. Savukārt Vulverhemptonas “Wanderers” un Noridžas “City”, kā arī Braitonas un Hovas “Albion” un Līdsas “United” dueļos tika fiksēti bezvārtu neizšķirti.

Itālija

Itālijas A sērijā Bergamo “Atalanta” tika pie panākuma ar 1:0 pret Turīnas “Juventus”, uzvarētājiem vārtus gūstot kluba uzbrukuma līderim Duvanam Zapatam. Citos mačos “Empoli” ar 2:1 pārspēja “Fiorentina”, bet “Sampdoria” ar 3:1 uzveica Veronas “Hellas”. Vēl šovakar “Venezia” ar 0:2 zaudēja Milānas “Inter”, milāniešiem vārtus gūstot Hakanam Čalhanoglu un Lautaro Martinesam.

Spānija

“La Liga” turnīrā šodien “Deportivo Alaves” ar 1:2 piekāpās Vigo “Celta”, taču “Valencia” un “Rayo Vallecano” cīnījās neizšķirti 1:1. Vēl centrālajā mačā “Barcelona” prata uzvarēt “Villarreal” ar 3:1. Barselonas vienības rindās ar goliem atzīmējās Frenkijs de Jongs, Memfiss Depajs un Filipe Koutinju, kamēr “Villarreal” vienīgo reizi precīzs bija Samuels Čukvueze.

Francija

“Ligue 1” neizšķirts tika fiksēts “Lille” un “Nantes” mačā, duelim beidzoties ar 1:1, bet “Metz” ar 1:0 pārspēja “Nice”.