Neapturamais Pastrņāks sasniedz 50 vārtu atzīmi (VIDEO)

27/03/2023 09:56
Dāvids Pastrņāks

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Bostonas “Bruins” svinēja uzvaru pār Karolīnas “Hurricanes” pēcspēles metienu sērijā ar 4:3.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva Dāvids Pastrņāks, kurš tādējādi savu gūto vārtu kontu palielināja līdz 51. Bostonas vienībai tā bija septītā uzvara pēc kārtas.

Toronto “Maple Leafs” ar 3:2 pieveica Nešvilas “Predators”. Ar diviem vārtiem izcēlās Džons Tavaress.

Vankūveras “Canucks” iemeta trīs ripas trešajā trešdaļā, pārspējot Čikāgas “Blackhawks” ar 4:2. Divus vārtus guva Eliass Pētersons, kurš savu punktu sēriju pagarināja līdz 12 mačiem, savukārt “Canucks” šajā laika periodā tikusi pie desmit uzvarām.

Sentluisas “Blues” rezultatīvā spēlē atzina Losandželosas “Kings” pārākumu ar 6:7. Lai arī pēc pirmā perioda “Blues” bija iedzinējos ar 1:5, komanda vairākas reizes spēja samazināt deficītu līdz minimumam. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guvuši Adrians Kempe un Viktors Arvidsons.

Savukārt Kolorado “Avalanche” izlaida divu vārtu pārsvaru, tomēr pēcspēles metienu sērijā pārspējot Arizonas “Coyotes” ar 4:3. Ar 1+1 izcēlās Miko Rantanens.