Nebeidzamā tradīcija – “Metta” pārspēlēs nosargā vietu “Optibet Virslīgā”

25/11/2023 16:03
Metta

“Metta” futbolisti sestdien izcīnīja uzvaru arī pārspēļu atbildes mačā un saglabāja vietu 2024.gada “Optibet Virslīgas” turnīrā. Atbildes spēlē “Metta” ar 2:1 (1:1) izrāva uzvaru pār “Skanste” vienību un divu maču summā uzvarēja ar 7:2.

“Skanste” izvirzījās vadībā spēles 19.minūtē, kad “Metta” vārtsargu pārspēja Markuss Ivulāns. Tuvojoties pirmā puslaika izskaņai, “Metta” vienība izlīdzināja rezultātu, precīzam esot Artjomam Puzirevskim. Metta” izrāva panākumu tikai kompensācijas laika otrajā minūtē pēc tam, kad “Skanstes” vārtos bumbu raidīja Kristups Keršis.

Pirmajā pārspēle “Metta” sagrāva “Skansti” ar 6:1 (2:1). Metta” komanda aizvadītajā sezonā virslīgā ieņēma devīto vietu desmit komandu konkurencē, bet “Skanste” bija trešā Nākotnes līgā.

“Metta” pārspēlēs piedalījās devīto reizi, arī iepriekšējās astoņās uzvarot un nodrošinot spēlēšanu virslīgā. Lielākā daļa “Skanstes” futbolistu ir “Metta” audzēkņi, un komandas treneru korpusā ir “Metta” sistēmā strādājošie speciālisti.

“Optibet Virslīgā” aizvadītajā sezonā uzvarēja RFS, bet pēc spēka otrajā līgā jeb Nākotnes līgā uzvarēja “Grobiņa”, kas ieguva tiesības spēlēt virslīgā.